Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hete késik, pedig védekeztünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete késik, pedig védekeztünk?

Figyelt kérdés
Volt egy igen komoly bakteriális fertőzésem, antibiotikumot szedtem. Befolyásolhatja? Enélkül is sokszor vagyok feszült mostanában, de emiatt is kezdek ideges lenni, pedig már volt egy negatív tesztem. Maximálisan odafigyeltünk barátommal, ezért nem értem miért késik ennyit. Pár napja hasmenésem is volt, és hányingerem.
2014. okt. 9. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit kihagytál, hogy hogyan védekeztetek!


A megszakítás NEM védekezés, az antibiotikum viszont csak a hormonális módszereknél jelenthet problémát. Óvszer használatakor meg gondolom, ellenöriztétek, hogy nincs elszakadva.

2014. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
GUmióvszerrel, rendeltetés szerűen, szinte túlságosan is odafigyelve.
2014. okt. 9. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 4 hónapig nem jött meg. Nekem cisztám volt. Ilyen fertőzéseknél is előfordul hogy késik. Kicsit felbolydultak a dolgok ott bent. Menj el nődokihoz azért.
2014. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy el kellene menni orvoshoz? Sürgősen jelentkezz be és ne idegeskedj, a félelmek gyakran valóra válnak.
2014. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég kizártnek tartom, de menj el orvoshoz, valami oka lehet a késésnek, mégha nem is terhesség, de ciszta, gyulladás vagy valami fertözés, amit kezeltetni kell. Ha elhanyagolod, akkor meddöséget is okozhatnak ilyen problémák. Mellesleg ha nemi életet élsz, akkor mindenképpen ajánlott rendszeresen felkeresni a nögyógyászt. Ha szexelni tudsz - elég felnöttnek érzed magad ehhez, akkor az orvoshoz menést is vállanod kell.
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

GRATULáLUNK ANYUKA! KISFIÚ!

nem azt fogom mondani ami nektek tetszik! Le lehet törölni de mindig el fogom újra mondani mert nem lehet elhallgattatni

2014. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!