Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen lehetőségeink vannak még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeink vannak még?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót nem szedhetek, de nem is akarok szedni. Hüvelygyűrű is kizárva. Az óvszert pedig nem bírom, pár perc után fájdalmasan kiszáradok tőle. A kúpokra pedig azt mondják nagyon megbízhatatlanok.

Mivel védekezhetnénk?


2014. okt. 7. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer + síkosító
2014. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld ki a latexmentes óvszert+ síkosító.
2014. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
spirál, más hormonos dolgok, pesszárium/méhszájsapka spermiciddel, természetes fogamzásgátlás (nyák, hőmérséklet, temékeny napok figyelése).
2014. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig hüvelygyűrűt nyugodtan használhatnátok megszakítással.


Ha a párod mindenképp beléd akar élvezni,akkor óvszerrel védekezzetek. Ha nem feltétlenül élvez beléd, akkor pedig nyugodtan mehet a spermicid és mellé a pharmatex, esetleg a hüvelygyűrű.


Nem kell 3órát át dugni és akkor nem száradsz ki az óvszertől.

2014. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző, nem értem, miért mondod ilyen magabiztosan a hülyeséget. a hüvelygyűrű ugyanaz, mint a gyógyszer, talán valamivel kevesebb hormonnal (és a gyógyszernél sokkal drágább). helyileg szívódik fel, és ugyanúgy hat. tehát a megszakítással/gumival bajlódni felesleges mellette.
2014. okt. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a spermicid ugyanaz, mint a pharmatex. úgy tudom, nálunk (nem neten) egyedül ez az egy fajta van.
2014. okt. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj vízbázisú sikosítót és latexmentes óvszert. én is sokszor kiszáradok a gumitól, ezért mindig agyon sikosítózom, az meg volt, hogy csípett...de a sima vízbázisúval nincs gond, próbáld ki, nekem bevált.
2014. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!