Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek és hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek és hogyan?

Figyelt kérdés
nem merek elmenni nőgyógyászhoz mert félek tőlük, hogy gúnyosan megszól vagy beszólna bármit is vagy akár bunkó lenne. Sokat hallottam, hogy milyenek is tudnak lenni.. szeretnék fogamzásgátlót szedni de nem tudom mit csináljak.. hallottam a VOLINA 3 mg/0,03 mg filmtablettáról amit a háziorvos kiírhat, ez mindenkinek jó? valaki szed ilyet?
2014. okt. 2. 18:03
 1/3 Sakura^^ válasza:
én nem kockáztatnám. menj el nőgyógyászhoz, ha van rá lehetőséged, menj magándokihoz, ő tuti hogy nem fog "megszólni". ha meg nem, akkor itt írj ki kérdést, hogy ahol laksz, melyik dokihoz érdemes menni. de általában rendes orvosok vannak, tapintatosak, viccelődnek, próbálják oldani a feszültséget és nem bunkóznak. tudják hogy kellemetlen egy nőnek, ha vad idegen férfi/nő előtt kell levetkőzni, meg maga a vizsgálat is. na meg nekik is érdekük hogy ne legyen nem akart terhesség, és örülnek ha védekeznek az emberek.
2014. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szívesen ajánlok neked egy nagyon kedves nőgyógyászt, ha budapesti vagy. Csak írj privát üzit :)


Viszont állami kórházba ne menj nőgyógyászatra, mert ott rosszak a körülmények. Menj magánorvoshoz,és ne hallás alapján akarjál gyógyszert iratni.


A háziorvos akkor írhat fel bizonyos fajtájú fog.gátlót, ha elviszed hozzá a nőgyógyász által írt papírjaid :)

2014. okt. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem Pesti vagyok, de köszönöm!:)
2014. okt. 3. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!