Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pharmatex hüvelytabbletátt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pharmatex hüvelytabbletátt használok, és annak volt mellékhatása attól ugyan az a hatás? Vagy nem hat akkor és terhes leszek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz mellékhatás alatt? A pharmatex spermaölő hatású, és ha helyesen használod, pontosan betartod a tájékoztatóban levő utasításokat akkor megbízható védelmet nyújt. A pearl indexét nem tudom fejből de a neten utána tudsz nézni.
2008. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a mellékhatás hogy égetett és nagyon meleg érzés volt,amikor elolvad akkor meleg folyásom van,és kissé ég töle ,mikor véget ért a szeretkezés akkor szinte kifolyik ,minden:),és nagyon meleg.ez miért van??
2008. aug. 11. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan érzik ezt amit te a pharmatextől. Én is kipróbáltam a tablettát és én is meg a párom is ezt az égető, meleg érzést tapasztaltuk. Előfordulhat hogy érzékeny vagy rá, vagy ha van egy kis fertőzésed akkor is csíphet mivel a pharmatexnek fertőtlenítő hatása is van. Ha helyesen használtad akkor ettől függetlenül véd. Az pedig hogy kifolyik természetes szerintem.
2008. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen a barátom is érezte,nállunk is így volt.

most megint használtam 2napja és semmi égetö érzés nem volt,kicsit meleg volt de ennyi,de a párom mondta hogy kicsit égette de csak egy nagyon picit.de semmi gond azóta remélem nem lessz késöbb sem,most megyek a nQgyógyászhoz elösször életemben,mert szagos a folyásom,és ezt is megfogom kérdezni.mert gyógyszert nem akarok szedni.KÖSZÖNÖM HOGY VÁLASZOLTATOK:)

2008. aug. 12. 12:41
 5/6 anonim válasza:

Szia.

Én is használtam pár alkalommal. A férjemnél és nálam is jelentkeztek ugyanezek az égető, meleg mellékhatások amit te is leirtál. Helyesen használtuk, mégis mi voltunk az a kis % akinél nem használt. Eredménye ma már 6 éves és nem bántam meg hogy mégis igy alakult.

2008. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyuszee17 válasza:
Szia!A betegtájékoztatón rajta van, hogy ha égető érzésed van tőle akkor mielőtt felhelyeznétek meg kell nedvesíteni egy kicsit és akkor probléma megoldva!Folyásom nekem is volt de ennek ellenére megfelelő védelmet nyújtott!Megfelelő alkalmazás mellett kicsi az esélye a terhességnek!
2008. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!