Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj ha a barátnőm még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátnőm még nem ment el egyik aktusunk során se?

Figyelt kérdés

Élvezi meg minden de nem ment még el egyszer sem..

Nem tudom ez baj lehet??


2010. jan. 20. 16:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
általába úgy hagyuk abba h nem megyek el!!! mert ő abbaakarja hagyni..
2010. jan. 20. 18:15
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem élvezheti nagyon. Nem csoda, hogy nem megy el, ha még csak nem is élvezi :P


Vagy nem felkészült rá, vagy rosszul csinálod? Meddig szoktad szeretkezés előtt kényeztetni? Mitől izgul fel? Mi izgatja? Milyen mozdulatokat és érintéseket szeret?


Amint ezekre a kérdésekre megtalálod Tőle a választ, máris jobb lehet.

Amúgy nem csoda, hogy nem élvezi, ennyi idősen valószínű, hogy még nem is tudja. Amúgy az a durva az egészben, hogy majd az marad meg benne, hogy a szex nem valami jó dolog.


Szánom szegényt..

2010. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mióta csináljátok már? Mert én 4 hónap után tudtam először elmenni szex közben, azóta minden alkalommal elélvezek én is. Szóval lehet hogy már csak idő kérdése. Csináljátok sokáig és sokféleképp, hogy kiderüljön hogy a legjobb neki.Javaslom a lovaglópózt, úgy ő tud irányítani, nekem is úgy sikerült. :)

20/L

2010. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
19:36 köszi, mi olyan 3és fél hónaja csináljuk kb
2010. jan. 20. 20:55
 15/20 anonim ***** válasza:

Mit vársz attól a 14 éves kislánytól. Még k*rvára nem a dugáson kéne , hogy járjon az esze. Nem még ilyet, h. te jó ég nincs orgazmusa.

Egyébként nagyon kevesen képesek rá, nem "tehet róla".Ha már csináljátok, segítsed és NE cikizd érte SEMMIKÉPPEN!!!.

2010. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem szoktam cikizni egyeltalán!!!
2010. jan. 20. 22:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Volt már veled valaha orgazmusa? Nem szexre gondolok, orális dolgok, csiklóizgatás, előjáték során? Nem kellett volna addig belefogni, amig ezeket meg nem tanulod... És hidd el, nem olyan bonyolult. Dolgozz rajta =)
2010. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ha csak te élvezed! Nyomd tövig:D

Vess be mindent hátha megy!

2010. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Figyelj tényleg..egy 14 éves lány..:S Ez durva, akkor sztem te sem lehetsz több 15nél, és sztem együtt próbáltátok először, sok komizónak igaza van ha nem tudod még petting-el sem elvinni, akkor ne is kúrogasd csak mert neked egyszerű h ki-be ki-be .. vagy együtt tapasztaljátok h a másik mit élvez vagy hagyjátok az egészet és várjatok még egy kicsit.

Nem kell elkapkodnia dolgot..Már nem vezet semmi jóra legalábbis a lánynak..:S



17/Ł

2010. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

szia!!!

Lehte neked nem baj,de neki eszméleten rossz ,mert mi lenne ha te nem mehetnél el,izgatnának és utnána semmi,egy csajnak is gyan oyan rossz....Sajnos ez egy betegség menjetek el nőgyoszihoz és ő majd megmondja mit is lehet tenni..........nekem az egyik barátnőm 8 éve nem tud elmenni csak magátol és most végre rá vettük a csajokkal elmegyünk vele orvosshoz és ki derült nem képes a hüvelyi csak a csikolói élvezésre.........sajnos ez egy betegség és erről nem tehet a csaj ..inkább legyél vele megértő és ne a sok buta nevetséges véleményre halgass......ha szereted érzsd is meg és egyél mellette mindenben

2010. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!