Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátlót szedek. Felcseréltem 2 szemet, de nem hagytam ki őket. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Felcseréltm egy keddi és egy csütörtöki tablettát. A betegtájékoztatón nem áll ezzel kapcsolatban semmi. Eddig mindet bevettem, szabályosan. Tud valaki segíteni?
2010. jan. 19. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a fogamzásgátlót, de! ha minden tabletta ugyanolyan színű, és nincs külön jelölés, hogy pl. 7 darab tablettát a menstruációd alatt, vagy első héten kéne szedned, akkor kombinált fogamzásgátlót szedsz, és tökmindegy, milyen sorrendben szeded be a tabikat, amíg minden napra jut egy.
2010. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak napok szerint felosztva a tabik (ha ez is olyan), hogy könnyebben lehessen nyomon követni, és nehogy elfelejtődjön egy szem, de egyébként semmi különbség nincs köztük, mindegy, hogy melyiket veszed be.
2010. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden tabletta egyforma színű,21 napra való.
2010. jan. 20. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
kombinált fogamzásgátló közé tartozik a VOLINA, a napok csak könnyítésnek vannak nekünk ott:) így tudjuk követni hogy mindennap bevettük-e :) Ha felcseréled a szemeket, teljesen mindegy, hiszen egyforma hatóanyag van benne.:)
2010. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem igaz hogy ennyire sugárzik belőled az értelem! én is volinát szedek de egyébként arra magadtól is rájöhetnél hogyha nincs külön leirás akk valszeg mindegyik ugyanolyan hatóanyagú. mér szerinted mi a különbség két algopyrin tabletta között? xD
2010. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!