Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehetne? Háziorvossal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne? Háziorvossal fel lehet íratni vagy csak nőgyógyásszal. És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első és persze védekeznénk de szeretném ha fogazásgátlót is szednék. Fő a biztonság. 16 éves vagyok és a szüleimnek nem nagyon szeretném elmondani. Kérlek írjatok minél hamarabb!! előre is köszönöm. :)
2014. szept. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál írathatod fel, de nem tudom, 16 évesen felírják-e neked csak úgy.
2014. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 éves koroban nem javasolja, nekem 17 évesen alig akarta feliratni, pedig anyám is ott volt a mellékhatások miatt.
2014. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felirjak. De elotte megvizsgal a doki:)
2014. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
17-18 alatt nem szívesen ír fel egy normális nőgyógyász tablettát.
2014. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es akkor mit tegyek? Eleg a gumi? Mar nagyon szeretnem de felek hogy terhes leszek.
2014. szept. 17. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég a gumi, ha normálisan használjátok nem leszel terhes. Nem szoktak egyszerre gumit is meg gyógyszert is használni az emberek. (Vagyis vannak akik igen, de minek? Tök felesleges pénzkidobás.)
2014. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz a terhességtől még nem való neked a szex. A gumit ha rendesen használják, akkor nincs vele gond. Ha meg mégis ott az eseményutáni tabletta. Egyébként ha gumi mellett a megszakítást is használjátok (mielőtt elélvezne kihúzza magát belőled), akkor kb a 0-val egyenlő az esélye a terhességnek.


Amúgy a tablettának 3 hónapra 5 ezertől a csillagos ég az ára. (az enyém pl 7 ezerbe kerül) Plusz ilyen fiatalon még nem kellene szedned, mert aztán meg pár év múlva jön a sírás, hogy gyereket szeretnél de nem tudsz teherbeesni, mert totál fel van borulva a hormonrendszered.

2014. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam :)
2014. szept. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!