Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap jön meg, és elkezdem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap jön meg, és elkezdem szedni a Milligestet. Eddig még nem szedtem soha fogamzásgátló tablettát. Mikortól lehet a hatása teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés
Az baj, ha az én ciklusom 33-35 napos? Vagy ez is be fog állítódni a gyógyszer által? Vagy hosszabb gyógyszerszünetet tartsak? Vagy csak szedjem, úgy, ahogy elő van írva a tabletták számozása?
2008. aug. 8. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szedd, ahogy a tájékoztatóban van. Nem véletlenül mellékelték hozzá. Szerintem be fog állni a mensesed. Igazodik a fogamzásgátlóhoz. A hatásáról nem írnak a tájékoztatóban? Mondjuk, amit én szedek, az is elég érdekesen írja. Ha beszedsz egy levelet, majd megjön, akkor utána már biztonságos a szex, nem kell mellé mást is használni.
2008. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztatóban leírják, hogy kell szedni eléggé érthetően. A ciklusod szépen be fog állni, szóval azon nem kell aggódni. :) A gyógyszerszünetet ugyanúgy kell tartani, ahogy elő van írva.
2008. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont így voltam, mint te, amikor elkezdtem szedni a Milligestet. 33-35 naposak voltak a ciklusaim. A gyógyszertől szépen beállt 28 naposra, a mennyisége lecsökkent, nincsenek görcseim és hangulatváltozásaim sem egy héttel előtte. A gyógyszerszünetet semmiképpen ne hosszabbítsd meg, tehát csak 7 nap! Mindenképpen úgy szedd, ahogy az le van írva! A tájékoztató nem tér ki valami nagy pontossággal arra, hogy mikortól vagy védett. Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy 2 hét után ad teljes védettséget, de mi kivártuk az első levél végét.
2008. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt szedem már egy éve és nekem meg azt mondta az orvos h nem kell várni,rögtön hat...be fog állni a menstruációd,mert a gyógyszer beszabályozza. számozás szerint szedd! nem véletlenül van megszámozva és nem véletlenül különböző színűek a tabik!
2008. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Valamelyest megnyugodtam.:)

Utolsó válaszadó: te meddig vártál a biztonságos együttléttel, ha a dokit azt mondta, hogy rögtön hat?

2008. aug. 9. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontosan jön meg,2-szer volt mikor 1 napot késett de mikor még nem szedtem gyógyszert mindig korábban jött meg.
2008. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!