Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tart a menstruációd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a menstruációd fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Írd le, hogy milyet szedel, mióta és meddig tart.+kor köszziii
2010. jan. 19. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor szedtem még nekem 4 napraj jött meg és 3 napig tartott. A mennyisége pedig nem volt sok. Először megijedtem, de aztán megnyugtattak, hogy ez a tabi mellett természetes.
2010. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért az nem igaz, hogy akkor jó a gyógyszer ha rövidül a menstruáció. A legtöbb esetben tényleg rövidebb lesz, de ha nem lesz az az nem azt jelenti, hogy a gyógyszer nem véd vagy sz@r. Egyszerűen csak az adott gyógyszer nem rövidíti, ez előfordul. Én Lindynette20-at szedek egy éve, és 5-6 napos volt a menstruációm, tulajdonképpen még most is annyi. Ténylegesen csak úgy négy nap, de utána még két napig tisztulok, de ettől még a gyógyszer tökéletesen véd.

21

2010. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 napig tart, és nincs is meg nagyon. 2 éve szedek bogyót, és nekem is elég durva a libidócsökenésem, de a doki azt mondta akinél az egyik fogamzásgátló kihozza, annál a másik is. Szóval így nem váltok mert nagyon bevált amúgy ez a tabi.
2010. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Symica-t szedek 7 hónapja 2 nap teljes és egy fél halvány minimális valami !:-) Kifejezetten örültem is neki,mert alapból még nem szedtem a bogyót volt hogy egy teljes hétig is tartott. Most Yasminelle-t szedek egy hónapja mert nem volt Symicia így helyettesítőként ezt kaptam így 3 hónapot ezt kell szednem,kíváncsi leszek most meddig tart majd a menszim ma kezdtem elvileg szombat nap második felét menstruáció nélkül kéne töltenem remélem most is hogy mást kell szednem mint eredetileg ! Ja és 22 vagyok :-)
2013. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!