Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a kérdezők 90%-a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kérdezők 90%-a miért nincs tisztában azzal hogy mitől lehet terhes egy nő és mitől nem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy itt minden nap feltesz valaki egy ostoba kérdést. Azért mert túl korán kezdik és fogalmuk sincs az egészről, vagy szimplán degeneráltak,idióták? Én soha nem paráztam mindig védekeztem hol így hol úgy, mert tudtam mivel jár. Én is imádom a szexet egyébként de ennyire felelőtlen lenne a mai fiatalság? Nem értem :)
2014. szept. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt minden nap feltesz valaki olyan kérdést amiben lebukik hogy a párja bugyijába recskázik.
2014. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert buták és 12-14 évesek
2014. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert biológia óra helyett is inkább szobára mentek..
2014. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, túl korán kezdik. Bár idiótából is akad itt bőven.
2014. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mind a kettő szerintem hol vannak az iskolából a sexuális felvilágosító órák?
2014. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 memus94 válasza:
Meglátásom szerint egyrészt túl korán kezdenek nemi életet élni, másrészt a felvilágosítás megkésett és hiányos. Az iskolában nem 8.-ban meg 10.-ben kellene ezeket az órákat tartani (mert nekünk akkor volt), és nem tabu témaként kezelni. És az sem elhanyagolható, hogy a szülők nagy része sem foglalkozik a témával, mert majd a suliban elmondják nekik. Így születnek ezek a kérdések. 20/L
2014. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a felvilágosító biosz óráról csak annyit h mire ehhez a témához érnek, nincs idő rendesen átbeszélni. És sztem szemtol szembe nem is mernek kérdezni.
2014. szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az iskolai felvilágosító órák röhej kategóriák. Általánosban meghívtak hozzánk 1 órás előadásra egy nagyhírű előadót, aki viszont egy 2 órás előadással készült. Így 45 percben dumált arról, hogy a fiúk felfedezik az önkielégítést majd 15 percben, hogy az abortusz rossz. Hát 14 évesen pont erre volt szükségünk. 16 évesen pedig osztályfőnökin elröhögcséltünk a témán, mert az ofő is teljesen zavarban volt tőle, ráadásul attól is, hogy miért pont neki kell tartani. Elvált középkorú pasiként két harmad fiú, egy harmad lány osztályban.


Biológia órán elég jól magyarázták a dolgokat, viszont akik már olyankor csinálták (általános és gimi 1-2), azok a "menők" közé tartoztak, a menőknél pedig ciki volt jó tanulónak lenni így nem figyeltek órán, és jéé így lemaradtak az anyagról. Kettessel éppen megírták a témazárót belőle. Szóval a kérdezők jelentős része is a "menő" társasághoz tartozik, akik lehet nem lennének hülyék, de ostobák, hogy nem tanulnak és nem használják a netet se. Én amit nem tudtam és ciki lett volna megkérdezni azt neten néztem meg, pedig az én kamaszkoromban még éppen csak elindult a magyar net és vele az információval teli honlapok. Kamaszpanasz meg ilyenek még nem is léteztek.

2014. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!