Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogosan várható el hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várható el hogy a barátom fizesse legalább a felét a fogamzásgátlómnak?

Figyelt kérdés

Én csak 17 éves vagyok, tanulok. Ő 20 éves, dolgozik, tehát van fizetése. Kb másfél éve fizetem én a gyógyszert, illetve anyukám. 9 ezer forint. Tudom hogy nem sok, de anyukámmal nem élünk valami fényűző életet, és előfordult már, hogy csak spórolt pénzből tudtuk megvenni. Barátomnak ilyen téren nincsenek anyagi gondjai, tehát gondoltam megkérem hogy legalább a felét fizesse, ha már ő is "élvezi a hasznát" mert miatta lett felírva mert óvszert nem hajlandó húzni. Csak nem tudom hogy mennyire jogos ez. Nálatok hogyan működik ez?

És hogyan utaljak rá hogy jó lenne ha beszállna? Nem szeretném így nyíltan megmondani neki mert kicsit megalázó lenne hogy 3havonta kell és mégse nagyon tudja megvenni anyum...


2014. szept. 10. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"...miatta lett felírva mert óvszert nem hajlandó húzni..."

Már bocsi de a barátod 1 paraszt.

Mi is tervezzük de nálunk úgy lesz h ő állja a tabit én meg a gumit mert biztosra akarunk menni.

22 F

2014. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam a kommenteket!

Eléggé szomorú, h még meg sem kérdezi h besegitsen e. Én igenis ilyen áron elvarnam!!! Ha nem tetszik neki, mehet máshová. Nem elég h miatta (nagyrészt) mergezem magam, de még segíteni se segít?! Nyugodtan hozd fel ezt neki! Nekem 5000 3 hora, de volt h feleztuk párszor. Mondjuk nálunk úgy van h ő veszi a gumit én a bogyót.. De azért a ti esetetek más...

Igenis mond meg neki kerek perec, h jó lenne ha legalább a felét allna, ha már azt a k...va gumit nem bírja felhúzni. És ha nem szedhetnel bogyót, kidobna?! Szerintem ez nem egy 20 éves felnőtt férfi gondolkodasara vall.

Én így mondanám neki, ha esetleg feljon a téma: kicsim, betudnal szállni?! De simán felhozhatod spontán is.. Es igenis az a 9000 ft igenis rohadt nagy összeg még 3 havonta is!

2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

17 évesen nem szednék tabit senki kedvéért, de még most is átgondolnám.

A barátod elég önző, tényleg éretlen... Eszébe se jut felajánlani, hogy beszálljon, miközben biztosan tudja, hogy tudnátok mire költeni annak a 9000-nek a felét... Brrr... Olyan idegesítőek tudnak lenni, amikor nem veszik az adást maguktól, hanem rájuk kell szólni.....

2014. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%

#13, semmi közöd hozzá, hogy más hogy védekezik, 1. legalább felelősségteljes, 2. a mai tabletták egészségügyi kockázata nem túl nagy.

16 éves korom óta szedem, jobb mint parázni minden hónapban, hogy ó, ugyan terhes vagyok e.

21L

2014. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én megbeszéltem vele, hogy felét fizesse, mivel ő is "használja"

de vagy olyan bnőm aki nem dolgozik, pasija igen, és egy forintot nem ad bele, szerintem az bunkóság

2014. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!