Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogosan várható el hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várható el hogy a barátom fizesse legalább a felét a fogamzásgátlómnak?

Figyelt kérdés

Én csak 17 éves vagyok, tanulok. Ő 20 éves, dolgozik, tehát van fizetése. Kb másfél éve fizetem én a gyógyszert, illetve anyukám. 9 ezer forint. Tudom hogy nem sok, de anyukámmal nem élünk valami fényűző életet, és előfordult már, hogy csak spórolt pénzből tudtuk megvenni. Barátomnak ilyen téren nincsenek anyagi gondjai, tehát gondoltam megkérem hogy legalább a felét fizesse, ha már ő is "élvezi a hasznát" mert miatta lett felírva mert óvszert nem hajlandó húzni. Csak nem tudom hogy mennyire jogos ez. Nálatok hogyan működik ez?

És hogyan utaljak rá hogy jó lenne ha beszállna? Nem szeretném így nyíltan megmondani neki mert kicsit megalázó lenne hogy 3havonta kell és mégse nagyon tudja megvenni anyum...


2014. szept. 10. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mond meg neki nyíltan. Nem párkapcsolatban éltek?
2014. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pont azért nem gondol rá, mert neki nem jelent gondot egy ilyen tétel. Szólj neki.
2014. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jogosan, ha te is fizeted a randik felét, és nem várod el, hogy meghívjon. Illetve nem várod el, hogy bármit is egyedül álljon helyetted.
2014. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kislány vagy még. mond meg neki vagy nem lesz dugi
2014. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez alap lenne szerintem, hogy beszáll főleg így, ahogy írtad... Mi az, hogy nem hajlandó óvszert húzni amúgy? Inkább teherbe ejtene ha nem vennél foggátlót? Mi van vele? Lehetséges, hogy nem elég érett még agyilag a barátod?
2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Szerintem ez teljesen jogos,sőt!Beszéld ezt meg vele,biztosan megérti majd.

Bár én pl azt sem értem,hogy miért nem állja ő ennek a költségét.Mert ahogy te is írtad,te nem keresel még.

Pl az én barátom sem szereti az óvszert és sokáig nem is védekeztünk,de mivel már volt rá eset,hogy többször késett a havim,rávette magát.

2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a barátodnak már akkor fel kellett volna ajánlania automatikusan azt hogy fizeti a felét amikor megvetted az első levelet. Főleg ha nem vagytok éppen tele de ha milliomosok lennétek akkor is. Szerintem abszolút jogos én legalábbis mindig is így gondoltam. Barátnőmmel 7 éve közösen fizetjük régebben az anyja erősködött hogy majd ő fizeti a barátnőmre eső részt azóta már változott sokminden. Szóval felesbe!!!!!!! alap!!
2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szólj neki, ismer, megérti! :)
2014. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

ha 18 leszel akkor majd válalhatsz diákmunkát am


amúgy ez elég gáz. nem anyudnak kéne fizetni hanem a barátodnak. Nálunk is ugyan ez volt. Gumival nem volt hajlandó, de a tabit meg nem fizette. Pedig ö 200k-t keresett én meg kb 30-at.

2014. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nyíltan megmondanám, nem ciki, ha nincs miből, én dolgozok, de 9 ezerért nem egy napot...
2014. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!