Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy kamu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy kamu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban volt egy kalandom egy lánnyal, 3x voltunk együtt, megszakitassal vedekeztunk, es ugy hogy en nem mentem el egyszer sem, se bele, se sehova mashova, egyszer se. Az elso ket egyuttlet utan masnapra allitolag megjott neki. Utana meg egyszer voltunk egyutt ra kb 1-1,5 hetre, szinten ugyanugy hogy en nem mentem el direkt ovatossagbol, megegyszer mondom sehova, se elotte se utana. Ra 4 hetre azt mondja nem jott meg neki, vett is egy tesztet, amin az egyik csik eros, a masik halvany lett. A kovetkezo teszt par percre ra mar 2 csikos lett, utana harmadszor is elvegezte, es szinten 2 csikos lett. Allitolag elment nogyogyaszhoz is es az is megallapitotta hogy terhes, es most kapazkodjatok meg a vizeletebol megallapitotta azt is hogy fiu lesz.. Ilyen nincs szerintem. Meg azt mondta a doki hogy egeszsegea leaz.. Es hogy mar van ultrahangos kepe. 4 hetesen ennyi minden? Szerintem ez vagy egy nagyon nagy kamu, vagy a vilag legnagyobb szerencsetlene vagyok hogy ennyitol tenyleg terhes lett. Szerintetek?



2014. szept. 9. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mentél el annyira minimális az esélye, hogy te vagy az apja, hogy szinte(!) lehetetlen!!! Nagyon kicsi az esélye, ha tényleg terhes csináltass apaságit! De a többi az kamu. Oké, hogy teszt kimutatta, oké, hogy a doki is megmondta, de az hogy egészséges vagy hogy mi a neme még nem lehet tudni!
2014. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!