Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy kamu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy kamu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban volt egy kalandom egy lánnyal, 3x voltunk együtt, megszakitassal vedekeztunk, es ugy hogy en nem mentem el egyszer sem, se bele, se sehova mashova, egyszer se. Az elso ket egyuttlet utan masnapra allitolag megjott neki. Utana meg egyszer voltunk egyutt ra kb 1-1,5 hetre, szinten ugyanugy hogy en nem mentem el direkt ovatossagbol, megegyszer mondom sehova, se elotte se utana. Ra 4 hetre azt mondja nem jott meg neki, vett is egy tesztet, amin az egyik csik eros, a masik halvany lett. A kovetkezo teszt par percre ra mar 2 csikos lett, utana harmadszor is elvegezte, es szinten 2 csikos lett. Allitolag elment nogyogyaszhoz is es az is megallapitotta hogy terhes, es most kapazkodjatok meg a vizeletebol megallapitotta azt is hogy fiu lesz.. Ilyen nincs szerintem. Meg azt mondta a doki hogy egeszsegea leaz.. Es hogy mar van ultrahangos kepe. 4 hetesen ennyi minden? Szerintem ez vagy egy nagyon nagy kamu, vagy a vilag legnagyobb szerencsetlene vagyok hogy ennyitol tenyleg terhes lett. Szerintetek?



2014. szept. 9. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
1. kérdés nem az, hogy terhes e...hanem az, hogy tőled van a gyerek?
2014. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

Vizeletből a nemét?

Napersze

2014. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyon peches vagy, akkor esetleg előváladéktól eshetett teherbe, de amúgy a többi nagyon kamu. Alapból: mi az, hogy pár percre egymás után csinál teszteket? Az nem úgy működik. Vizeletből NEM állapítható meg egy magzat neme, főleg nem 4 hetesen, az sem, hogy egészséges lesz-e, az ultrahanggal kapcs meg itt a 3. hsz-t ajánlom: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2014. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az h terhes lett előbb elképzelhető, mint a vizeletből a neme. Kérd el az ultrahangos képet!
2014. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha erősködik, hogy terhes tőled, akkor mindenképpen dobd be neki, hogy ha megszületik, genetikai vizsgálatot kérsz, addig nem hiszed.
2014. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Ilyen korai stádiumban a magzat neme csak magzatvízből állapítható meg, ráadásul a mintavétel vetéléssel járhat, ezért csak különösen indokolt esetben végzik el! Kérd el tőle az orvosi papírokat! Ne hidd el, ha azt mondja, nem adták ki, mindent kiadnak, mivel azzal kell menni a védőnőhöz, aki miután rögzíti, beteszi a gondozási kiskönyvbe, amit szintén odaad.
2014. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha mutat kiskönyvet, nézd meg benne mindenképp a fogamzás idejét! Az előváladéktól is teherbe lehet esni, bár nagyon kicsi rá az esély, főleg együtt azzal, hogy a ciklusa végén járt. Az utolsónál meg a doki még nem tudná kitapintani. Vagy így akarja megtartani, vagy valóban terhes, de korábbi, és valami miatt rád akarja verni!
2014. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan 4 HÓNAPOS terhesen állapítható meg a neme legkorábban általában:D


Ha az utolsó aktusotokat vesszük alapul,akkor tényleg 2-3-4 hetes terhes lehet,attól függ augusztus melyik napján voltatok együtt :D

2014. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez már az elején kamu volt,oké lehet hogy terhes,de nem biztos hogy tőled.

Egymás után nem fog erősebbeket tesztelni.

A vizeletből nem lehet kiszűrni hogy milyen a neme,főleg 4 hetesen.Uhs képen még semmit nem láthat.Én alig láttam még az enyémet.

A vérvételből kilehet mutatni hogy terhes-e,csináljatok és kérd a papirt.

2014. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

hát nem biztos, h terhes, a többi hantája erősen megkérdőjelezhetővé teszi magát a terhesség tényét is. Először sztem azt bizonyítsa.

Ha valóban terhes, akkor is nyugodtan elmondhatod neki, h mert hazudott, nem vagy köteles elhinni neki azt sem, h Te lennél az apja...

Végső bizonyítást ez ugye csak akkor nyerhet, ha apaságit csináltok, miután megszült és már lehet.

2014. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!