Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció közbeni szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció közbeni szex?

Figyelt kérdés

Nem a figyelmeztetésekre, és a fujjogásokra vagyok kíváncsi. Kérlek, mellőzétek ezeket.

Ha menstruáció alatt szexelnek a felek, miközben a nőben benne van egy tampon, és a férfi úgy élvez bele, akkor az lehet veszélyes? Foganhat baba?



2014. szept. 5. 09:16
 1/7 anonim válasza:
Az meg hogy lehetséges? Ha van benne tampon, hogy teszed bele neki???
2014. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tamponnal hogy szexelsz? :O
2014. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé félreinformált vagy. Miközben benne van a tampon,hogy az istenbe akarnád megkefélni ? Egyébként is menstruációkor nagyobb fertőzésveszély.
2014. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó ég! A tamponod mellé még magadba tuszkolnál egy pasit is?

Meg akartalak nyugtatni a kérdés láttán, hogy nyugodtan szexeljetek, nem undorító egyáltalán, csak fürödj le rendesen előtte és utána is....

De nem gondoltam volna, hogy olyan hülye vagy, hogy a tampon a kérdés...

2014. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hűűűű.Szerintem vedd ki a tampont és úgy próbáljátok meg nehogy baj legyen belőle.Az érett petesejtek ürülnek ki a női szervezetből mensi közben.KIZÁRT hogy a nő terhes legyen!!!!De tényleg nagy a Fiura/Lányra nézve a fertőzés veszély tehát előtte és utána is ajánlott a megfelelő higiénia betartása.A mesi után közvetlen viszont már védekezzetek mert akkor meg a legnagyobb az esélye a fogantatásnak.
2014. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

És utána h szeded ki a tampont, a szádon át?

Édes jézusom ...komolyan az ilyen kérdéseknél nem tudom h sírjak v nevessek ...

2014. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

terhes mensi alatt is lehet bár igen kicsi az esélye !!!


tamponnal???

ha teljesen benyomja neked irtóra fog fájni !

max úgy h fogja a cérnát és csak éppen a makkot teszi be

bár a cérna nem lesz túl kellemes érzés neki !

2014. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!