Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring gyűrű szedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring gyűrű szedése után vérzészavar?

Figyelt kérdés
Most három hónapja hagytam abba a gyűrű használatát, három évig használtam, előtte pedig nyolc évig fogamzásgátló tablettát szedtem két kisebb idejű (pár hónapos) megszakítással. A gyűrű abbahagyása után két alkalommal pontosan 24 napra megjött a menstruációm, most a harmadik hónapban a 30. napnál tartok, de még nem jelentkezett. A 20 napon volt szexuális kapcsolatom, de óvszerrel védekeztünk, elvileg minden rendben volt. 34 napnál azért csinálok majd egy tesztet, de bízom benne, hogy negatív lesz. Nektek okozott ilyen jellegű zavart a gyűrű abbahagyása?

2014. szept. 1. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
nem, mivel férfi vagyok 24/F
2014. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha gyűrűket szedtél be, örülj, hogy csak ennyi a bajod...xDDD
2014. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha valaki úgy szól hozzá, hogy közben a saját tájékozatlanságával próbál viccelődni. A gyógyszer szedése szájon át történik, a nuvaring gyűrű, pedig a hüvelybe helyezve fejti ki fogamzásgátló hatását. A hormontartalma ez esetben a hüvely nyálkahártyáján keresztül felszívódva kerül a szervezetbe, mintegy kikerülve az emésztőrendszert, illetve a májat. Remélem segíthettem nektek.
2014. szept. 1. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem használtam még a gyűrűt, de mivel ez is hormonális készítmény,ezért biztosan van ilyen hatása, hogy a rendes menzid késik az abbahagyása után!


Ne aggódj.

2014. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te írtad úgy, hogy "szedése", te nagyon okos. xD
2014. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad, van, valóban lemaradt az idézőjel a szedése szó előtt és után. Köszönöm, hogy jelezted. Bízom benne, hogy azért így is érthető a kérdésem.
2014. szept. 1. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

szedése a krumplinak van. :D


nem okozott, nekem full pattanás lett az arcom a gyűrű abbahagyása után, így ismét felírta a dokim...:S

2014. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!