Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szed annyi ember fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szed annyi ember fogamzásgátló tablettát, mikor a gyűrű szerintem sokkal jobb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a te véleményed kit érdekel? Ha neki az jó akkor neki az a jó.
2014. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Vigyázz vigyázz! Nagyon vigyázz!

Hitler is mindig azt akarta ráerőszakolni a népre azt akarta rájuk dumálni amit ő gondolt jónak azt még is kampeca lett neki.

2014. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Sokan nyavajognak h menyi mellekhatasa van,meg hogy jaj elfelejtette bevenni,kesobb vette be stb a gyurut csak havonta kell cserelni,joval kevesebb mellekhatasa van mint a tabinak. Megis miert van tobb gyogyszeres csaj? Nem ertem
2014. jan. 27. 19:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Nekik ez valószínűleg jobb... Amúgy miért érdekel?
2014. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Költőnő? ***** válasza:
mert a tabi jobb. Pont.
2014. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ki ezt szereti, ki a másikat. Nem tudom milyen mellékhatása van a gyűrűnek. A nejem tablettát szedett 8 évig. Nem vettem észre rajta semmit. Amikor abbahagyta, jöttek a gyerekek. Semmi fennakadás nem volt. Ha valaki megszokja, nem cucc bevenni azt a tablettát. Én is megszoktam a szívgyógyszeremet és nem felejtem el!


Van aki a szemüvegre esküszik és van, aki a kontaktlencsére. Ahogy írtam, az egyiknek ez, a másiknak az.


44/F

2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek más a jó.

Én évekig szedtem fogamzásgátlót és soha nem volt semmilyen mellékhatása, mindig szedtem rendesen, szóval nekem úgy volt a jó.

Nekem meg az lenne a borzasztó kellemetlen, hogy valami van a hüvelyemben állandóan. És hát havonta 1-szer azt ahogy írtad cserélni kell. Amíg tablettát szedtem addig pedig 3 havonta írattam fel, nem is kellett nőgyógyászhoz menni, mert a háziorvos is kiírta és csak 1 évben egyszer kellett rákszűrésre menni. Amit egyébként gyógyszertől függetlenül megteszek mindig, amióta nemi életet élek.

2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én fel se tudnám dugni magamnak, tuti csálén raknám be és akkor nem hatna és terhes lennék.

Az óvszerrel is sokáig kísérleteztünk, de valami huszat elpocsékoltunk, egyszerűen elmúlik a párom merevedése ahogy hozzáér a gumi.

A gyógyszertől meg semmi bajom sőt, Mellem van tőle, mint egy normális nőnek, B-s, nem valami AA-s, totál lapos mellkasi fiú, ahogy kinézek ha nem szedem.

kinek mi válik be.

2014. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert tudatlanok, pl az utolsó válaszoló... :)

Neki írnám: tök mindegy, hogy rakod be, mert magától helyremegy! A méhnyakad köré helyezkedik be. Amúgy akkor is hat, ha éppen valamitől a hüvelyed külső részén van.

2014. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. Mert a tablettának jobbak a terhességgel szembeni mutatói.

2. Mert aki nem szedhetik a tablettát az valszeg a gyűrűt se használhat, mivel az is hormon.

3. Kicsi az esélye, de bármikor kieshet, ha nem veszed észre, ott a "baj".

4. A tabletta ~6000/3hó, a gyűrű ~10000/hó.

5. Felhelyezését meg kell tanulni, mindig pontosan kell jegyezni, mikor vetted ki/tetted be....... Most hirtelen ennyi jutott eszembe. 19L

2014. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!