Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha havi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha havi után 1nappal szexeltem háromszor?

Figyelt kérdés
Védekeztünk: gumi+ hüvelykúp és mielőtt elélvezett kivette... de úgyis félek... nem egymás után volt a három de VOLT. Észrevettem az utolsónál vmi fehér folyadékot a kezemen amikor magamot törülgettem...
2008. aug. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire túlbiztosnak nem kell lenni. Egyébként lehetett az a te saját hüvelyváladékod is sőt nagy való színűséggel, az volt. és a gumi el szakadt? mert akkor is véd a kúp
2008. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemszakadt ki! 1x sem.
2008. aug. 7. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ennyire túllihegni, mert szerintem igy élvezhetetlen. Én biztos nem várnám el a páromtól, hogy még az óvszer mellett vegye ki, és akkor ott van a kúp is...(kicsit vicces is, bocsi) Bőven elég, ha csak az egyiket alkalmazzátok, talán a kúp a legkényelmesebb, de ha biztosra akarsz menni szedj gyógyszert, úgy 99%os a védelem. Biztos nem vagy terhes, ha mégis, akkor a második jézuskrisztust várod. Az a fehérfolyadék pedig a kúp volt, amint kifolyt belőled, normális, hogy folyik aktus után, ha feltérdelsz.
2008. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha enm élvezett beléd hidd el 10000% h nem vagy terhes!!!
2008. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ezt a védekezési metódust még a bnőm anyja is írigyelné... egyszer közölte velünk, h valami ilyesmit vár el tőlünk, a férje röhögte körbe legelsőnek...

Amúgy jézusos hozzászólónak üzenem, h ezen a védekezésen még isten sem jutna át :D

2008. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a fehér folyadék a hüvelykúp volt, ahogy feloldódott egy picit? Szerintem már túlságosan is biztonságos volt a védekezés :) De mondjuk jobb, mintha semmivel nem védekeztetek volna. Tutira nemlehetsz terhes, ha a gumi is kiszakadt volna, akkor is ott van a hüvelykúp!
2008. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...:) tényleg egy kicsit vicces a dolog..bevallom, de annyira félek:( anyukámnak 3 testvére van és 2 leányul lett terhes.. el lehet képzelni hogy nálunk mi van ha anyum látja hogy a pasim csókolgat.. nyakam vagy a hasam.. :-s
2008. aug. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!