Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok avagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok avagy sem?

Figyelt kérdés

vettem be esemény utánit 2nappal esemény után (ez 8napja történt) és 2hét múlva kellene megjönni de ma megjött nekem ez akkor azt jelenti hogy 100% hogy nem vagyok terhes?

miért jött meg 2héttel hamarabb?



2014. aug. 31. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
az esemeny utanitol
2014. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az eseményi utáni "mellékhatása" a korábbi menstruáció, viszont nem jelenti azt, hogy 100%, hogy nem vagy terhes. Szóval 1 hét múlva tesztelj (kb addigra telik le a 14 biztos nap) reggeli vizeletből. Az már általában mutatja a valóságot.
2014. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 napja történt,még semmi sem biztos! Aktus utáni 14.-16. napon már biztosat mutat a teszt.Tehát úgy 1 hét múlva tesztelj reggeli első vizeletből.
2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!