Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom meg hogy tele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg hogy tele van az óvszer és cserélni kell?

Figyelt kérdés

Meg lehet érezni vagy mi?

Hülyék kíméljenek!


2010. jan. 16. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Általában olyan óvszereket gyártanak, amelyeknél látható is a... tartalom. Elviekben viszont minden aktus után cserélni kell, szóval nem kellene megvárni míg "tele" lesz.
2010. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy honnan tudod???

Ha beleélvezel, akkor kidobod.

2010. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
minden aktus után cseréld... csak egyszeri használatra gyártották! Idióta!!!
2010. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hülyék kíméljenek!"


Már elnézést, de magadat kéne kímélned bazki. :)


Egyrészt ugye minden aktus után új kell, másrészt meg szép lenne, ha nem éreznéd, hogy mikor van orgazmusod.. :)

2010. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék kíméljenek?! No de hát te is az vagy!!!!! Tudod mit? Használd addig,amíg csak le nem szárad a farkadról, akkor már le is esik, nem lesz vele gondod!!!
2010. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy óvszer csak egyszer használatos inkább te vagy a hülye
2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ez LOL. :DDDD
2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Cukifiú vagy! Amikor a paszim belerakja a kisz krémjét a zákba, akkor aszt szokta mondani, hogy moszt elment, de nemszokára visszajön, cak kimossza, ész tényleg vissza szokott jönni, és moszott gumival újból töfköd, ész az olyan jó.
2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a kérdező nő szóval hülyék a válaszok am pedig ha érzed h a pasi elment akkor cseréld le...
2010. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem amikor a zacskót telepumpálod geny*val, utána húzd le, majd a cuccot csorgasd a csaj szájába, és utána használhatod újra.
2010. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!