Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az az idő amenyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő amenyi idő alatt biztosan hat az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Kb 3órán belűlbe vettem akkor biztosan hat??

2014. aug. 28. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel igen.

Mikor kéne megjönnie vagy mikor múlt el a menstruációd? Hol tartasz a ciklusodban?

2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minél hamarabb annál jobb elvileg, szóval tökéletes.

de "72 órás", nem? akkor meg főleg... jaj mamám.

2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másodikán jött meg 15én az aktus után 3órával be vettem utána 21én meg jött meg ma

Hathatot??

2014. aug. 28. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor biztosan hatott.

Nem vagyok nagy észlény, de azt tudom, hogy a menstruáció során vérzés kíséretében leválik a méhfal, ahova amúgy beágyazódott volna a megtermékenyített cucc.

Tehát ha menstruálsz rendesen, nem lehetsz terhes.

2014. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen hatott 100%


de ha 15-én volt az aktus,ma már tesztelhetsz nyugodtan,hiszen aktus utáni 14.napon már biztosat mutat a teszt



a 72 órás tabinak azért 72 órás a neve,mert ez az az idő,ami alatt még meg lehet akadályozni, hogy a spermium megtalálja a petét.

2014. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!