Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy felfázás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Az van hogy Cxpromix fogamzásgátlót szedek, volt hogy a barátom elment bennem de elvileg ez jól véd. és jol szedtem mindig 1szer volt hogy nem vettem be de a kimaradtat az 12órán belül pótoltam! 20napja ment el bennem utoljára. Rá 6napra fájt a pisilés, kicsit véres is volt, mentem dokihoz mondták hogy felfázam kaptam rá antibiotikumot és 2nap mulva elmult a fájdalom..pont akkor kellett volna megjöjjön végülis 4napos késéssel megjött de ezt betudtam az antibiotikumnak. 5napig megvolt elmult minden oké. Eltelt 6-7 nap, és tegnap megint fájt a pisilés ..és picit véres volt de csak egyszer. Szerintetek ez lehet terhesség vagy csak "szimplán" megint felfáztam?

2014. aug. 27. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal a véres pisilés nem terhességi tünet...
2014. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felfázás, vigyázhatnál jobban, ha ilyen érzékeny vagy
2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!