Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akar a barátom 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom 2 félén védekezni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert közben azt a 10000 alkalmat, amikor nem szakadt ki a gumi, és mindketten elégedetten aludtak el - nem írják meg itt.

Legyen már egy kis eszed. Másfél kg-ot hordasz a fejeden, ebből csak 10 g az érzelmi agy. Használd már a többit is!


...de mondom: szerezz spermicid zselét (tubusban kapható, toldalékcsővel), aztán nyomjál be magadnak egy adagot előtte. Csak mondd meg, ahol veszed, hogy gumihoz kell.

2014. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

huzzatok gumit + vetesd ki vele mielott elmegy.


te hatarozod meg a vedekezes modjat, mivel a kovetkezmenyek csak teged terhelnek.


Az is lehet hogy nem vagy meg eleg erett ehhez. Akkor meg varj meg.

2014. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem ő határozza meg a védekezés módját, mivel ez egy társas elfoglaltság. Ha a barátnőm kijelentené, hogy bogyó mellett gumit is akar akkor megmondanám neki hogy akkor felejtse el a tablettát, mert nincs értelme. Fölöslegesen kidobott pénz.
2014. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én megértelek, mi 1 éve vagyunk együtt, és én se akartam vele lefeküdni, amíg nem lesz tabi :) az óvszerben meg nem bízok annyira :D

nemrég voltam nőgyógyásznál, kb 2 hét múlva megyek vérvételre (félek is tőle nagyon meg nem is bírom, de inkább ez, mint egy abortusz) és majd lesz tabi :) én is két védekezési módszer mellett vagyok inkább, az elején legalábbis biztos :)

mondd meg neki, hogy te ezt így szeretnéd, legalább az elején aztán szerintem majd te is rájössz, hogy elég lesz 1 is :)

szintén 16L :)

2014. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy a mai tabletták kombináltak.

1: gátolja a peteérést,

2: gátolja a beágyazódást,

3: rossz környezetet teremt a spermiumoknak,

4: és a petesejtnek is.

2014. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy érett a szexre, és senki nem az, aki 2 védekezési módot választ. Akár 15 éves, akár 25.

Ennyire nem lehet rágörcsölni a szexre, mert amint már korábban is írták, nem fogod élvezni, állandóan kitalálsz valami hülyeséget.


Ha tabit akarsz szedni, szedj tabit, de tök felesleges mellé a gumi. Egyrészt neked is rosszabb, a párodnak is rosszabb, szerintem a tabi 2 előnye a gumival szemben, hogy akkor van szex, amikor megkívánjátok egymást, nem baj, ha nincs nálatok gumi, a másik meg, hogy nincs gumi, nincs, ami "elválasszon" benneteket egymástól, sokkal intimebb is. Még ha csak tudat alatt is, mert őszintén szólva én semmi különbséget nem érzek, ha gumival csináljuk, ha anélkül, de a tudat jobb, hogy nincs ott gumi. Szóval használjátok már ki ezt az előnyt, ha már egyszer hormonokkal blokkolod a hormonrendszered egy részét.


Azt sem értem, hogy gumi/gyógyszer mellé miért jó a megszakítás. A férfiaknak is jobb, ha benned megy el, meg én speciel imádom az érzést, amikor a párom bennem van és orgazmusa van.


Aki ennyire aggódik, az már beteges.


A tabit szedsz, figyelj arra, ha esetleg hánysz vagy hasmenésed van, hogy kell-e kiegészítő védekezés, ha meg gumit használtok, húzzátok fel az elején, a végén pedig ellenőrizzétek le, hogy nem szakadt-e esetleg ki.


Én 7 éve gumival védekezek, soha, semmi baleset nem történt még.


Esetleg a peteérés körüli időszakot ki lehet hagyni gumi mellett, de ehhez meg kell ismerned a ciklusod. De szerintem ez is tök felesleges.

2014. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert felesleges pénzkidobás a kettő. Max a tabi első hónapjában kell gumi, meg azért jó ha van otthon, ha netán hányás/hasmenés/kihagyás van, olyan kell a kiegészítés. A gyógyszergyárak is bajban lennének, ha ennyire megbízhatatlan lenne. Én 4 éve szedem, gond nélkül. Se megszakítás, se gumi (az új kapcsolatomban az elején használtunk, a betegségek elkerülése és a bizalom miatt). Iszonyat pénz lenne. 3havi gyógyszer 8 EZER FT... önmagában is elég. Óvszer is 2-3 EZER FT kb hetente... Gondolom szeretné vagy felesbe fizetni a barátod, vagy ő és elég költséges lenne.
2014. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!