Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akar a barátom 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom 2 félén védekezni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 19:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

több mint 10 hónapja vagyunk együtt. minden nagyon lassan megy/ment nálunk. 3 hónap után volt az első csók, 7 hónap után ujjazott meg először. most is az ujjazásnál tartunk,de érzem,hogy nemsokára több is lesz ebből. nem,nem holnap fogok lefeküdni vele,de azért már nem árt beszélni vele is hiszen ő is részese. eddig nagyon kerültük a témát,de tegnap beszéltünk róla (üzenetben,mert nem tudunk most találkozni és úgy nem cikik az ilyen témák) amúgy teljesen jól megvagyunk, majdnem minden nap találkozunk, szeretem és ő is imád engem.

a sexet egyáltalán nem erőlteti,mindig azt mondja,hogy ő készen állna rá,de csak akkor csinálunk bármit ha én is akarom és készen állok rá. tuti biztos vagyok benne,hogy nem azért van velem,hogy lefeküdjünk és megy a következő lány után.

pár mondatban nem tudom jellemezni őt. egy kicsit különc és furcsa (köszönhetően szüleinek akik kiskora óta járatják magántanárokhoz) hozzánk képes ő sokkal okosabb,de soha sem kérkedik vele. perfekt angol, kedvenc csatornája a BBC, szóval ő ilyen

Pár napja jött szóba,hogy hogyan is kéne védekeznünk,ha eljön az alkalom. Mondtam,hogy én még nem szeretném,mert el kell menni a nőgyógyászhoz (anyával) utána vérvételre (amit utálok). erre ő azt mondta,hogy teljesen felesleges, hiszen erre találták fel a gumit. 2 órán át vitatkoztunk róla, ő hozta az USA beli statisztikákat (ahol csak 1 féle képpen védekeznek a tinik) én pedig azt próbáltam megmagyarázni neki,hogy egyik sem 100%-os, de ha kiszakad a gumi,akkor még ott a gyógyszer. Azt tudja ő is,hogy nem 100%,de feleslegesnek tartja a kettőt.

Pár hónap múlva leteszi a jogsit,kap autót, így már egy kicsit szabadabbak leszünk ha esetleg eseményutániért kell futni.

Nem vagyok teljesen tudatlan. Teljesen tisztában vagyok vele,hogy mik a mellékhatásai a tablettáknak,de egy esetleges eseményutáni is hatalmas adag hormont tartalmaz- és az sem a legtutibb választás. Persze ennyi idősen nem szeretnék már fogamzásgátlót szedni,de ha csak gumival védekeznénk nem tudnám elengedni magam (sajnos ilyen vagyok)

Mi lehetne a megoldás?


16,5/L 17/F

2014. aug. 26. 19:39
 2/17 anonim ***** válasza:

Éspedig?


Amúgy talán azért, mert ha 1 biztos módszert alkalmaztok, az önmagában elég.

Ha viszont 2 bizonytalant, az együtt se sok.

2014. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert felesleges mindkettő a gumi megfelel ha kiszakad amire kevés az esély akkor meg van esemény utáni.
2014. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elején a gumi önmagában elég - de ha tényleg ragaszkodsz még egy másikhoz is, akkor szerezz hüvelytablettát. Ez egy habosító szer, és önmagában olyan 30% körül van.

Figyeljetek arra is, hogy ez ne rongálja a gumi anyagát.

2014. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bőven elég a gumi, vagy a fogamzásgátló én sose használtam kétfélét, ez baromság, azért ettől lazábban kell élni, nem ilyen görcsösen. Mi lesz ha elindulsz otthonról és valami ér..örület, nem kell ennyire parázni, első időszakban szerintem elég lenne a gumi, ha kiszakad akkor még ott van az ambulancia az olyan esetekre.
2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert totál értelmetlen és pénzkidobás, minek egyszerre tabletta is + gumi? Bőven elég az egyik, ha netán kiszakadna a gumi akkor meg jó az eseményutáni, gondolom nem átlagos és kéthetente fellépő probléma a kiszakadó gumi, életed során 1-2 eseményutánitól meg semmi bajod nem lesz.
2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
így nem fogod sose élvezni a szexet, mert közben is arra fogsz gondolni, hogy mivan ha kiszakadt a gumi, ha több féleképp védekeztek, akkor meg kitalálsz mást. Inkább kicsit gondold át a dolgokat
2014. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
te reagálod túl a dolgot. Bőven elég 1 féle módon védekezni de azt normálisan csináljátok. a gyógyszerre bőven várnod kéne még, mire kifejti a hatását, ergo addig tuti kizárt a szex. A gumi viszont igenis tökéletes védekezési módszer ha betartjátok az alapvető/normális használati utasításokat.
2014. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igen,tudom,de pont itt lehet rengeteg olyan kérdést olvasni ahol kiszakadt a gumi, nem vették észre és abortusz lett belőle.

azt én nem bírnám ki. egy vérvétel előtt is fél órás hiszti van, sajnos ilyen vagyok,ha műtét jönne szóba nem is tudom mit csinálnék...

2014. aug. 26. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
99% hogy nem szakad ki.
2014. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!