Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendelhetek óvszert netről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelhetek óvszert netről úgy hogy nem vagyok 18? ha igen tudtok megbizható oldalakat mondani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jepp

sőt, igazából kialakítás függő is, kifejtem ha nem bánod

személy szerint

1. d*rexet próbáltam, mert az márka - mindegyik sz*r volt - kényelmetlen, szorított, volt hogy kiszakadt annak ellenére, hogy vigyáztunk rá és többfélét is kipróbáltunk

2. l*festyle volt, mert miért is ne - egyszerűen mérettől függetlenül kényelmetlen volt

3. vettem masc*lan -t és voilá~ jó lett. a d*rexnél volt hogy a kisebb lecsúszott, itt ez sohasem fordult elő


ettől függetlenül miután a barátnőmnek egy év tabletta után a doki kötelező szünetet rendelt, kényelmetlen volt óvszerre váltani amíg vissza nem szoktam egy idő után

2014. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!