Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha jobban vérzik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha jobban vérzik a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
4napja kezdtem el szedni a yasminellet és már 5. napja vérzek:S és mintha nem akarna elállni, reggel mindig több folyik aztán elcsitul. De nekem előtte mindig csak 3 napig vérzett. a hasam is most jobban fáj:S Segítsetek
2010. jan. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A második hónapban már nem lesz így. Nem gyakori, de előfordulhat az első tablettaszedésnél. (Vérkép, hormonvizygálat alapján írta fel a doki a tablettát? Ha nem az is baj lehet, hogy nem a neked megfelelőt kaptad)
2010. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy hívd fel az orvosod, vagy menj vissza hozzá, és mond el neki mit tapasztaltál. Azt hiszem a betegtájékoztatóban is benne van "ha bármi rendelleneset/különöst/nem megszokottat tapasztal forduljon orvosához..."
2010. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jó az én tanácsom szintén hogy menj el orvosodhoz nehogy komolyabb baj legyen.
2010. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez ilyen, én december végén kezdtem, azóta vérzek :( most végzek majd az első levéllel, ha a másodikra sem múlik el, doki mindenképp. de nekem említette is, hogy lehet ilyen, meg a tájékoztató is írja, de tényleg elég rossz:(
2010. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem rendellenesség, benne van a betegtájékoztatóban, h a tabletta alatt a menzesz megváltozik, és közti vérzések fordulnak elő.
2010. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltak vértesztet és az jó lett, úgyhogy lehet csak tényleg addig lesz ez így még megszokja a szervezetem a tabit.
2010. jan. 15. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is így volt az első levélnél kb 10 napig véreztem és azóta semmi bajom nem volt
2010. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!