Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlók általi plusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlók általi plusz kilókat sehogy sem lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Dienille-t szedek jó 3 éve. Tény és való a pattanásaim eltűntek, nem erős a vérzésem, sőt erős görcseim sincsenek azóta, viszont legalább 4-5 kiló felszaladt rám, holott az étkezésemre odafigyelek, valamint ha az időm megengedte akkor edzőterembe is eljártam, hogy valamit faragjak magamon.

Nem sikerült, ráadásul a testalkatom eleve olyan mint egy körte.. szóval a csípőm igen erős és a combjaim is vaskosak.

Mit tegyek?


160/71


26 N



2014. aug. 20. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
160 cm-hez 71 kg vagy???? én ne haragudj 56 kg vagyok, de ezt is sokallom...
2014. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
ha odafigyelnél nem 71 kg lennél. itt nem a fogamzásgátlóval van baj
2014. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A 71 kg az a legtöbb volt, azért írtam annyit. 65 kg a jelenlegi súlyom.
2014. aug. 20. 11:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert akkor mivel van a gond?
2014. aug. 20. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mondom, mert én is 160 vagyok, az 56 kg is jócskán meglátszik... persze eloszlik cicire meg hátsóra, de a hasra és a combra is, amitől aztán hamar pufinak tűnök... most hagytam abba a fogamzásgátlót, mert felvízesedtem, kezd visszajönni a régi alakom, és te is akkor érsz el szép eredményt, ha rendszeres mozgást iktatsz az életedbe. szerintem 160hoz elég sok a 65 is.
2014. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Veled? mégis mit csináltál te abban az edzőterembe? fánkot ettél vagy a többi csajjal beszélgettél a sütésről?


Ha le akarsz fogyni akkor le is fogysz, ezt nem tudod másra kenni... a 160 centidhez az 50-55 kiló lenne az ideális amiben jól is éreznéd magad, úgyhogy szedd össze magad és normálisan eddz, és ne fogd rá a fogamzásgátlóra.

2014. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom rá csak az esetek nagy részében igenis a fogamzásgátló a hibás. Mielőtt nem szedtem és nem is jártam edzeni, semmi gond nem volt a testalkatommal és ezt más is észrevette.

Még mielőtt beleugatsz más dolgába, gondolkozz is. Igenis edzettem, egyedül, magamtól, havonta több tízezret kidobtam arra hogy az alakom jobb legyen. Ha beszélgetni akarok, a barátaimmal teszem azt. Nem kell általánosítani, világos?

2014. aug. 20. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy rá, hízol a fogamzásgátló szedése alatt. Tudom, mert én is híztam. Viszont amikor abbahagytam egy időre, egy hónap alatt 10 kilót fogytam vissza anélkül, hogy bármit is tettem volna érte. Na persze és akkor jönnek itt a hülyeséggel, hogy ehhez a fogamzásgátlónak nincs köze.

Dehogy nincs. A hormonoknak mindenképpen van hatásuk a testünkre, van, aki érzékenyebb rá, van, aki kevésbé.

A hízás úgy alakulhat ki, hogy a tablettától jobb étvágyad lesz, vagy jobban visszatartja a vizet a szervezetedben.


Te már eleve nem voltál egy pálcika alkat, tehát nyilván alapból hajlamosabb vagy a hízásra, amire a fogamzásgátló szedése talán kicsit rá is segített.

Hogy fogyj, ahhoz nem elég, hogy néha sportolgass kicsit, sőt, ha a mozgástól is jobb étvágyad lesz lehet, még hízni is fogsz. (A másik elterjedt hülyeség ezen az oldalon, hogy egy már nem tini, hízásra hajlamos ember néha elmegy edzőterembe és abrakadabra, már le is fogy)

Neked nyilván egy jól összeállított, szigorúbb diétára is szükséged van mellette.

2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményedet és a tanácsodat, sokat segítettél! :) Legalább megértesz engem! Köszönöm! :)
2014. aug. 20. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha valaki kedvesen írja le ugyanazt amit én írtam akkor segítőkész és megköszönöd neki? zseniális :D
2014. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!