Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos Ha jövő7en jönne meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos Ha jövő7en jönne meg a mensim, , de ezen a héten elkezdem a fog. Gátlót szedni, akkor majd két hét után, amikor a szünetet kell tartani, akkor jön majd meg?

Figyelt kérdés
és abban a szünetelős időszakba teherbe is eshetek,ha monduk az utolsó napon már nem vérzek annyit de még szünet van ugye és együtt leszünk a párommal?

2014. aug. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
wtf??? nem értem... a mensid első napján kezdd el!
2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindenképp aznap kell kezdeni? és ha nem akkor kezdem,az gond?
2014. aug. 19. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, gond, mert nem hat.
2014. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké

és ha minden nap mondjuk reggel 7kor beveszem, de egyik nap elfeljtem,akkor az aznapi 7órától számítva 12órán belül még nyugodtan bevehetem,ugye?

2014. aug. 19. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan
2014. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!