Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha óvszert használok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszert használok tényleg tovább birom?

Figyelt kérdés
van ahol azt olvastam hogy sokkal tovább birom...és hogy nem is érzek nagyon semmit..lehet egyáltalán óvszerrel élvezni vagy jó érzés? és mennyivel birom tovább?

2014. aug. 18. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ez mind relatív...kinek hogy... de én is kevésbé érzek vele , meg tovább is bírom , idáig csak 1-szer sikerült majdnem elmennem vele.. de amúgy leves..
2014. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet élvezni óvszerrel :D

Igen jó, azt hogy mennyivel bírod tovább nem tudom megmondani, esetleg eleinte biztosan. Egyébként pedig vannak már extra vékony óvszerek.

2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Farokfüggő...a volt páromnak semmi baja nem volt a gumival, a mostani pedig azt mondja, hogy nem érez annyira, mint nélküle. Ki kell tapasztalni.
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló hogy értve majdnem? sosem tudtál még óvszerrel elélvezni?
2014. aug. 18. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
hát már éreztem a közelt , de aztán megzavartak minket, és utána már hiába folytattuk semmi.... és máskor se, tehát igen még soha nem tudtam úgy ..
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor te nagyon tudsz :D
2014. aug. 18. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
hát így jártam XD
2014. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!