Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a minipill...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a minipill típusú fogamzásgátlókról? (trombózishajlam esetén)

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, a google a barátom... :) Ott is utána olvastam már, rengeteg dolgok találtam, de elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Akik ezt szedik, nem szedhetnek "hagyományos" fogamzásgátló tablettákat, és azért pont ezeket szedik?

Sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót, mert a vérvétel alapján trombózishajlamom van, illetve a családban is volt már, ill.egyik unokatestvérem a fog.gátló miatt kapott trombózist, szóval egy kicsit félek...

Amikor voltam a vérvételen a nőgyógyász azt mondta, hogy ha ragaszkodom a tablettához, el kell mennem egy szakrendelőbe, ahol a trombózis hajlamot vizsgálják, és ott meg tudják mondani, hogy mi az, amit szedhetek, de akkor még nem raktam össze fejben a képet, hogy valójában a minipillekre gondolhatott... :)


Köszi a válaszokat!!! :)

L/20


2014. aug. 18. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem szedhetsz hormont, akkor ezt sem szedheted, ennyi az egész. Én se szedhetek, másképp oldjuk meg.
2014. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!