Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először nőgyógyásznál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

szeretnék fogamzásgátlót feliratni de még sosem voltam nőgyőgyásznál.ilyenkor mi szokott történni az orvosnál?megvizsgál úgy is? és szülői beleegyezés kell,hogy felírja?


köszönöm

16L


2010. jan. 14. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy szűz vagyok.úgy is megvizsgál?
2010. jan. 14. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvasd el ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Meg fogod kapni a válaszokat a kérdéseidre.

2010. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évesen én még nem kezdeném el a helyedben a fogamzásgátlót. Épp fejlődésben van a tested, akármilyen alacsony hormontartalmú is az aktuális készítmény, akkor sem tesz jót. Ha idősebb leszel, és tartós párkapcsolatban élsz, akkor érdemes. Ha nincs hosszú kapcsolatod az óvszer a legjobb, mert az a betegségektől is véd.
2010. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 14. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi h itt kérdezek de ha hüvelygombával megy valaki szüzen, akk megvizsgál?vagy csak kérdezget?
2010. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megvizsgál.jó nem nyúlkál vagy valami de mindenképp megnézi,hogy mi bajod van.
2010. jan. 28. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy is. Szülői beleegyezés nem kell. Azt az orvos eldönti, hogy szedheted-e vagy nem. És ezt értem úgy, hogy a szervezetedre milyen hatással lehet.
2011. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!