Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Spirál okozhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Spirál okozhatja?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szültem,majd spirált rakattam (gold lilly),eddig meg is jött 2x rendesen.Most már 18 napja késik,hányingerem van és hasmenésem.
2010. jan. 14. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz.mindenképpen!
2010. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Előfordulhat, de talán simán csak beteg vagy, az is késleltetheti a menstruációt, tényleg menj orvoshoz, nehogy komolyabb bajod legyen. Szoptatsz még? A spirált én megbízható fogamzásgátlónak tartom, de sokan mondták már, hogy ennek ellenére mégis gyermekük lett. Ha szoptatsz még, akkor tényleg nagyon kevés esélye van a terhességnek. Tesztet csináltál már? Talán annyit megérne, szerintem gyakorlatilag mostmár a legolcsóbb teszt is kimutatná, ha esetleg mégis babát vársz. Mielőbbi javulást és gratulálok a kisbabához :):)
2010. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!