Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feleslegesen aggódok? (bővebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja tablettát szedek,de eléggé kevés menszeszem;több szokott lenni.Szinte egész nap csak zabálok,mindent amit itthon találok. Bár hogy ha megvan, akkor többet szoktunk enni nem?...Hiába szedek fogigátlót nem bízom meg nagyon benne,mert Cypromix és csak egy mellékhatása,hogy véd a terhességtől és ezért mindig megszakítással is védekezünk. Lehet,hogy terhes vagyok?
2010. jan. 13. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiota szedem a tabit én is állandoan éhes vagyok..én most veszem majd be az utolso szemet az első levélből,nem voltunk még együtt ovszer nélkül (szovla terhesség kizárva). Csak a hormonok miatt van ez,de ha nem bizol a cypromixben miért nem iratsz kombinált fog .gátlot? Ezeket a minipilleket általában szoptatásnál ajánlják,mert azzal együtt megflelő védekelmet nyujt,de amugy a kombinált tabletták sokkal biztonságosabbak!
2010. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miota szedem a tabit azóta nekem is sokkal kevesebb a menzeszem, ez a tabinál teljesen természetes

mégegy mellékhatása az is hogy nagyobb az étvágy, én is többet eszem azóta

2010. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből,hogy mivan ha terhes vagyok...ez már beteges?:(

2010. jan. 13. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

nem beteges, természetes:)

ha rendszeresen szeded a tablettát nem lehet semmi gond:)

2010. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ne hagytál ki egy szemet sem, odafigyeltél mindenre, nincs baj.
2010. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hagytam
2010. jan. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!