Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételő, barnás vérzés 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételő, barnás vérzés 2 évnyi Diane 35-szedés után. Miért?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, körülbelül 2-2,5 éve szedem a Diane 35-öt (PCOS szindróma miatt). Sosem volt vele semmi probléma, most azonban barnás folyás-szerű pecsételő vérzés jelentkezett, pedig még 2 tablettám van, és az utolsó szem beszedése után is csak 3 nap múlva jön meg a vérzésem. A hasam is fáj egy picit, és fogalmam sincs mitől lehet ez, mert sosem volt még ilyenem. Sajnos most nincs lehetőségem nőgyógyászhoz sem menni, mert jó előre időpontot kell kérni nála. Mitől lehet ez? Terhesség, vagy valami más betegség, esetleg gyógyszert kéne váltanom? :S
2010. jan. 13. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenne elmenni egy nőgyógyászhoz de ha oda nem is legalább a háziorvosoddal konzultálj mert ő is tudhat rá esetleg valamit, de amúgy előfordulhat minden ok nélkül, vagyishát a gyógyszer miatta a pecsételő vérzés, de egy orvos biztosabbat tudna mondani.
2010. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is Diane 35-öt szedtem és mikor elmentem a dokihoz, h újat írassak fel, azt mondta, h felháborító, h v.ki még felírja ezt a gyógyszert, én most Belara-t szedek, igaz dupla annyi az ára, mint a Diane volt, de nagyon megijedtem mikor a dokim morgott. Szóval mi előtt menj el dokihoz, h vizsgáljon meg, nehogy a Diane mellékhatása legyen.
2010. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!