Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után tele lett az arcom hátam pattanással előtte semmi nem volt! Nagyon zavaró! Mivel és mikor tűnnek el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gyógyszer tartotta ezeket vissza. Ha már teljesen fölnőtt leszel, akkor valószínűleg legalább részben eltűnnek, de ha újra kezded szedni a tablettát, akkor is. És vannak direkt erre való foggátló tabik is. Kérdezd meg nőgyógyászod.
2010. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor pont úgy készül egy fogamzásgátló, hogy a fog. gátlás mellékhatás...
2010. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem több, mint egy év után mérséklődtek.

Szedjél olyan készítményt, ami jó a körömre, hajra, bőrre egyaránt, nem fogamzásgátló, hanem vitaminokat tartalmazó gyógyhatású gyártmány.

Látogass el egy gyógyszertárba, és kérdezd meg a gyógyszerészt, hogy mit ajánl. Vagy ha írsz privátba megírom én mit szedek, csakhogy ne csináljak az oldalból ingyen reklámot.

2010. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hormontartalmú. Egyértelműen hormonális reakció. Megkérdezed a nőgyógyászt, és megmondja. Biztos van rá valami megoldás.
2010. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szió!

ugyan ez a szitu nálam is. Tök pattanásos lett az arcom, a hátam a dekoltázsom is :/

Kentem rá (gyógyszertárban vett) pattanástalanító készítményeket. Ezenkívül arcradírt használok hetente 2x és arctonikot...valamennyire segített.

2010. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!