Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha alul fáj a hasam, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alul fáj a hasam, mint mielőtt meg szokott jönni, akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Késik,még csak egy napja,de nagyon idegesítő. Védekeztünk eddig mindig,de egy alkalommal fél percig berakta gumi nélkül és csak utána rakta fel az óvszert.Fájt a hasam vasárnap,mintha meg akarna jönni.
2010. jan. 11. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlen lett a kérdés,szóval bocsi.
2010. jan. 11. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy akkor meg fog jönni,igen:)
2010. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog jönni.De áruld el,annak a fél percnek mi értelme volt? Se neki,se neked nem lehetett ettől jobb a szex,most meg parázhatsz.Nem leoltani akarlak,csak egy értelmes választ szeretnék,hogy miért nem lehet következetesen védekezni?
2010. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van,ezt belátom én is. Csak a párom nem bírja olyan jól az óvszert,van,hogy lelankad tőle,és néha így próbálkozunk előtte.
2010. jan. 11. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van,hogy lelankad,amikor felhúzza,de ilyenkor "segítek" neki kézzel.Össze szokott jönni.
2010. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Párommal mi is így voltunk az elején de most már szinte végig anélkül csináljuk 4 éve járunk együtt és eddig semmi gond nem volt mi nyugodtan csak lehetőleg ne maszturbáljon előtte vagy reggel mielőtt csináljátok mert a váladékban is lehet de ha egy nappal előtte csinálja azzal még nincs gond meg is mondom miért mert a váladék a húgycsövön keresztül jön ki és az első pisilés után a húgycső kitisztul én is így csinálom évek őta!

Remélem tudtam segíteni!


Üdv:PUBY

2010. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne! Ugye nem most próbáltad rábeszélni a megszakításos "védekezésre"? Az,hogy nálatok a négy év alatt nem lett baba,az egy rohadt nagy mázli.Még óvszerrel vagy tabival vagy bármilyen szerrel sem 100%-os a védekezés,de anélkül egyszerűen orosz rulett.

Nem véletlenül nem ajánlják a naptár módszert vagy a hőmérőzést.Mert a természetet teljesen kiszámítani nem lehet!!!Mi van,ha marad sperma stb. Nem éri meg kockáztatni,aztán meg rettegni,hogy vajon szerencsém lesz vagy nem.

2010. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy valaki megszakításra buzdítja itt a fiatalokat.
2010. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!