Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 évesen fogamzásgátló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen fogamzásgátló? Érvek/Ellenérvek?

Figyelt kérdés
3 éve van párom,és sokszor előkerül a gyógyszer témája. Mindketten nagyon elleneztük a sok negatív tapasztalat hallatán,de már rendszeres kb 2éve a mensesem,illetve úgy tudom vannak már "kímélőbb gyógyszerek" is. Az lenne a kérdésem,hogy milyen tapasztalataitok vannak,melyik gyógyszereket ajánljátok/nem ajánljátok? Egyáltalán megéri e belekezdenem? Előre is köszönöm! 18/L

2014. júl. 31. 23:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD a torokreflexnél kicsit bonyolultabb ez, kedves utolsó hozzászóló:DDD szted mért vannak annyian lombikprogramon? xddd én is tettem fel ma egy kérdést a pesszáriumról, hosszas olvasgatás után sztem az egy egész jó megoldás lehet mind2 fél számára. nem próbáltam!!!! majd fogom. Még kutatok ez ügyben, és ha jól tudom, azért a mélyen tisztelt gyógyszerlobbi gondoskodott róla, hogy jó nehéz legyen hozzájutni hozzá.
2015. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
-hozzá... :D
2015. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kiemelted a kérdést, kérdező? Én nem szednék fogamzásgátlót, semmilyen korban, főleg 20 éves kor alatt nem. De ez már egy éves kérdés majdnem, most megint aktuális lett? Egyébként ez a kettőtök döntése -főleg a tiéd, mert neked kell szedned -,de ha csak barátom akarná rám kényszeríteni (bár nem írtad, hogy erről szó lenne), akkor már csak azért sem szedném, sőt a szakítást is meggondolnám. Ha megegyeztetek, akkor menj el a dokihoz, aki megvizsgál és legalább egy vérvételre elküld előtte (pl. ha trombózishajlamot kiszűrik, nem ajánlatos a szedése) és kiválassza a megfelelőt neked. De sajnos azt ő sem tudja előre megjósolni, hogy nálad lesz-e bármilyen mellékhatása a tablettának. Tehát ezért írtam, hogy mivel a te tested, ez a főleg a te döntésed. Én személy szerint az egészségemet nem tenném kockára egy kis élvezetért, de ez én vagyok.
2015. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!