Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek, ez mellé mindig megszakítjuk az aktust a párommal, mekkora esélye van, hogy valamikor is teherbe esek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már kezdők, csak szeretném tudni, volt-e már ebben tapasztalatotok. Nem akarunk óvszert használni, mert nem szeretünk ilyen "mű" tárgyakat az együttlétünkbe belevinni. Köszönet + üdvözlet!
2010. jan. 11. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szedsz gyogyszert, akkor miért szakitjátok meg?

Igy kárnak "rongálod" a belsődet.Jo, egyrészt igy is jo, hogy szedsz,mert szakitással is teherbe lehet esni, de ha már szedsz gyogyszert akkor nem mindegy? :))

2010. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 2 és fél éve használok fogamzásgátló tablettát, nem vagyunk együtt túl gyakran a párommal, egy héten kb 2-3x, de sosem használtuk a tabletta mellé a megszakításos módszert, sem semmi mást. És eddig még egyszer sem voltam terhes.


Szóval elég biztos védelem a tabletta. ha mellé más módszert is alkalmaztok, akkor meg pláne :)

22/L

2010. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért akarnátok ugyan óvszert használni? de kezdők vagytok. aki nem kezdő az tudja hogy a fogamzásgátló a legbiztonságosabb védekezési mód és nem kell mellé semmi más.
2010. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így csak a párod örömét rontod el (meg részben a magadét is). Azok az emberek, akik terhesek lesznek fogamzásgátló mellett, nem azért lesznek azok, mert szar a tabletta, hanem, mert mondjuk nem időben vették be. És ez alatt nem az 1-2 óra eltérést értem, hanem 12 plusszt. Csak senki nem vallja be, hogy elcseszte, könnyebb a tablettára kenni. Szóval ha rendesen szeded, akkor biztos lehet a tabiban.
2010. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó sok pénzetek lehet ha így pocsékoljátok a tabit! Mert ezért felesleges szedni ha ugyse benned megy el! És a kérdésedre a válaszom h 0% h teherbe ess pláne így! Ennyire nem kéne parázni mert ez a kezdőkre vall!
2010. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én cypromixet szedek és hallottam,h. csa mellékhatása,h. véd a terhességtől.. én azóta parázok...:D
2010. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!

Köszönöm mindenkinek az ilyen vagy olyan hangvételű hozzászólást! Mint azt már az elején is elmondtam, nem vagyunk kezdők, nem kioktatást kértem, hanem a véleményeteket. Külön köszönöm a pozitív megnyilvánulásokat, a gúnyolódásokra pedig nem vagyok kiváncsi! Sokat olvastam én is ebben a témában, nem vagyok hülye! Nézegettem már többször ezt az oldalt, és megtetszett, ezért írtam én is. Sok hasznos kérdésre adtatok nagyon jó válaszokat. ;)

A terhesség miatt pedig csak azért aggódom/-tam mert amíg nem állunk teljesen biztos alapokon, addig óriási vétek lenne. Nem akarom, hogy úgy szülessen gyermekünk, hogy "hoppá, ez becsúszott"... Ez gondolom érthető magyarázat.

Szép napot mindenkinek!

2010. jan. 12. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
megértelek, mert bár én kezdő vagyok/inkább voltam, egyszerűen nem bírtam elhinni, h ez a kis sz@r tabletta képes engemet gyerek ellen bebiztosítani. Így, kb háromhavonként vettem a teszteket, meg egyszer tovább szedtem és amiatt még ultrahangra is elvitettem magam, sőt, óvszert is használtunk néha (bár antibiotikumot szedtem). szerintem érthető para, de most így harmadszori felesleges idegeskedés után elhiszem, hogy használ :):D
2010. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!