Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha véreztem, lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véreztem, lehetek terhes? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Az együttlét után sürgősségi fogamzásgátlást végeztem, aztán két-három napig csak vérezgettem, nem volt túl meggyőző, mire kiért a vér a betétbe, megalvadt, csak bennem volt normális. Aztán két napig normálisan véreztem, ahogy szoktam, azóta pedig úgy múlik el, ahogy szokott. Most azonban jobb oldalt hátul izomlázszerűen fájdogál a derekam, a hasam pedig picit szurkál, de ilyen érzésem volt már felfázáskor is (viszont nem csíp a pisi, ami legutóbbi felfázásomkor is így volt). Még nem telt el teljes két hét az együttlét óta. Szerintetek mi a helyzet?
2010. jan. 11. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha véreztél, szerintem gond nem lehet, kivéve ha nem kommandós a g3ci és ottmaradt:P


nade komolyra fordítva a szót, ha ezek a fájóshasas ügyeid nem múlnak el vagy esetleg kimarad a következő havi, szerintem =>>nőgyógyász<<=

, mert nemtom hány hónapig ő még kiveheti, és jóval több okosságot tud mondani mint a gyakori kérdések felhasználói, főleg ilyen témába.

19F

2010. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze itteniektől csak tapasztalatokat gyűjtök:) Mivel most... menstruáltam, ezért a kövi nagyon messze van... Ha nem múlik el, tesztelek. Van sanszom, hogy mi lehet ez a hasfájás szerűség, de jobb félni, mint megijedni. Köszi a választ :)
2010. jan. 11. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedre adott válasz:

A vérzés nem feltétlenül utalhat menstruációra. A vérzés sokszor akkor is jelentkezhet, amikor a zigóta beleágyazódik a méhnyálkahártyába. Éppen ezért nehéz pl. a teherbe esés pontos időpontját megállapítani. A partnered spermái akár 6 napig (!) is képesek a méhkürtben várakozni türelmesen, amíg az ovuláció meg nem kezdődik. Ha a spermák még nem vesztették el a motalitásukat, termékíthetnek. Innen 5-9 napig vándorol a megtermékenyített petesejt, majd zigóta formában kb 1 hét múlva beágyazódik. Tehát elképzelhető, hogy a vérzés időpontja egybeesik kb a várt menstruációval. Éppen ezért, ha nem védekeztetek, meg lehet ennek az esélye. De ezek a tünetek normálisak a sft. esetében. Nagyon kicsi az esély rá, hogy valóban teherbe estél, valószínűbb a nagy mennyiségű hormon által kiváltott reakciód oka.

A hasfájás és az izomlázszerű nyomás nem a terhességre utal. Keress fel egy nőgyógyászt vagy urulógust, ha nem múlik.

2010. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen, azt tudom, hogy lehet beágyazódási vérzés, de a vérzésem előbb jelentkezett, mint ahogy a beágyazódás történhetett volna, azon kívül én azt olvastam, hogy a beágyazódási vérzés halvány piros, esetleg pici barna, mindenképpen csak pár csepp. Szóval csak abban reménykedem, hogy ha maradt is hímivarsejt, a vérzésem alatt nem termékenyített meg... A szúrást pedig igencsak a hólyagomnál érzem, tehát tényleg lehet, hogy urológus lesz a vége... Köszönöm a választ!
2010. jan. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!