Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes? 7 napig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes? 7 napig véreztem, nagyon erősen. De azt tudni kell. hogy előtte kb.1 hónappal esemény utánit vettem be. De azóta is csak megszakítással védekeztünk. Így lehetek terhes? Ha megjött akkor 100%, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
igen így lehetsz terhes. több esély van rá, hogy igen, mint hogy nem.
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de most meg volt normálisan a menzeszem, akkor is?
2010. jún. 25. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
igen akkor is
2010. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Simán lehetsz terhes, és meg is érdemelnéd!

Mert akkor rájönnél hogy ahelyett hogy szétb*szád a tested a hormonbombával a 72órással, inkább iratnál gyógyit vagy húzna kotont a f*szára,és tudnád hogy a megszakitás NEMMM védekezés..

2010. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha megjött nem vagy terhes, de én a helyedben mást is alkalmaznék. A 72 órás belekavarhatott a menstruációdba, így akár még ez is okozhatja, így nem feltétlenül zárja ki a terhességet, bár én azt mondom ez nem terhesség.
2010. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Először is az esemény utána nagyon sok hormont tartalmaz oylan annyira sokat hogy féléven belül nem szabad bevenni csak egyet, rendesen felborítja az ember hormonrendszerét, ha megjött azért nem 100%, javaslom amúgy hogy másképp védekezzetek, mert a 72órás tönkreteszed a szervezeted, a megszakítással meg teherbe eshetsz és ha nagyon fiatal vagy akkor előbb utób abortusz lehet belőle,sztem menj el dokihoz hogy megtudd mi a helyzet, az a biztos

amúgy a többi válaszolónak, mindig nagyon könnyű ítélkezni mások felett, nem is értem mindek válaszol az aki csak rossz indulatú megjegyzéseket képes írni, egyik kérdezőnek sem arra van szüksége, attól hogy leordítjátok nem oldotok meg semmit,

2010. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a többi válaszolót,aki "ítélkezik" az emberi hülyeség akasztja ki.Ha már egyszer be kellett vennie azt a 72 órás tabit (amiről hamarosan megtudjuk,hogy kiszakadt a gumi,mindig ezt mondják),akkor könyörgöm legyen már annyi esze,hogy utána soha ebben az életben többet nem fekszik le a barátjával védekezés nélkül!Az okos más hibájából tanul,a hülye csak a sajátjából.De hogy valaki a sajátjából se tanuljon,az ritka!A megszakítás semmi,azt nem nevezhetjük egyáltalán védekezésnek és a 72 órást sem lehet havonta ellöni!Ha most meg is úsztad a terhességet,az nem jelenti azt,hogy ezután is meg fogod.

Csinálj tesztet mindenképp!

2010. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utána meg írass fogamzásgátlót...
2010. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!
2010. jún. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!