Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor csiáljak terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csiáljak terhességi gyorstesztet ha fogamzásgátlót szedek? Nem volt semmi baj, csak nem olyan régóta szedem és még nincs meg a bizalom a tabi iránt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
bíz benne nyugi, ne dobj kb ezer forintot a tesztre. Hidd el nincsen semmi baj, ha az előírtaknak megfelelően szeded. Tényleg bízzál benne!
2010. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy bíznom kéne benne, csak hiányzik egy támpont, hogy lássam az eredményt, hogy tényleg védve vagyok. Mert amikor még gumival védekeztünk akkor egyértelmű volt, hogy na megjött a havim és akor minden oké. De most nincs semmi ilyen, csak egy teszt amitől biztos lehetek a tabiban csak nem tudom mikor csináljam meg...
2010. jan. 11. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Mióta szeded a tabit?Milyet szedsz?

Biztos már beállt tőle a vérzésed és így percre pontosan tudod, hogy mikor kell megjönni.

Maradj türelemmel, ha késne, akkor csinálj tesztet.

Hiába korszerűek a tesztek, tévedhetnek.

2010. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bármikor csinálhatsz de tényleg nem sok értelme van, az együttlét után 14 nappal mutat eredményt. akkor lehetsz biztos abban h nem vagy terhes ha két hétig nem vagtok együtt és úgy csinálsz tesztet, de ez teljesen logikátlan, fölösleges, a gyógyszer véd.
2010. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az, hogy gumi mellett megjött a havid és az volt a támpont? gyógyszer mellett is menstruálni fogsz remélem tisztában vagy vele. pont olyan támpont mint a gumi mellett.
2010. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez a negyedik hónap, hogy szedem. a neve: dienille

első két hónapban a szünet második napján jött meg, de a harmadik hónapban 1 napot késett, csak a harmadik napon jött meg....ezért aggódom

2010. jan. 11. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:

én is dienille-t szedek :)

most kezdem majd el a második levelet

nekem a levél abbahagyását követő napon egyből megjött

egyébként én se nagyon bízom benne még xD hogy egy ilyen pici bogyó képes "megvédeni"...

párom nyugtatott, hogy ha sok millió nő szedi és náluk nem volt gond, akkor nálam se lesz

2010. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem igaza van a párodnak:)
2010. jan. 11. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Be kell állnia a mensidnek, olyan 3-4 hónap, 3-4 levél beszedte után rendeződik, de ha ennyire parás vagy:

1. ahelyett hogy itt pötyögsz csináld meg a tesztet,

2. keresd fel a dokid és szólj neki.

2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csinálok tesztet ahogy tudok, de a kérdés nem az volt, hogy csináljak-e hanem hogy mikor tegyem, hogy tuti eredményt kapjak.
2010. jan. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!