Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal a 14. Milligest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal a 14. Milligest tabletta bevétele után szeretkeztünk óvszer nélkül. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom a Milligest fogamzásgátlót írta föl. Előtte semmilyet sem szedtem. A tablettát az előírt módon, a menzesz 1 napjától kezdtem el szedni, azóta folyamatosan szedem. A 7 gyógyszermentes napban is védett vagyok?
2008. aug. 4. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló úgy működik, h a petesejted nem érik meg. a spermák rámásznak, de bent nincs semmi. oylan mintha vaktölténnyel övöldöznél :D
2008. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Már az első naptól védett vagy, úgyhogy nem lehetsz terhes. És igen, a gyógyszerszünetben is védett vagy, akkor is szabad a szex.
2008. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Az igazat megvallva eléggé meg voltam ijedve, mivel ezzel a témával kapcsolatban megoszlóak a vélemények. Utánaérdeklődtem néhány gyógyszertárban is, ott azt mondták hogy ajánlatos megvárni az 1 hónapot, máshol nőgyógyász mondta hogy már az 1 szem is véd. Fura elhinni, hogy aki még nem szedett ezelőtt semmilyen ehhez hasonló készítményt ha beveszi már az 1.szem is védetté teszi. Akkor így megnyugodtam, és várom hogy rendszerint megjöjjön a vérzés.
2008. aug. 4. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes!De a Milligesttel vigyázz!!!Én is azt szedtem kb 1évig,de nagyon rosszul voltam tőle:S
2008. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is ezt írta fel az orvos. Miért lettél tőle rosszul, ill. hogy érted?
2008. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Enyhe hányinger illteve tompa gyomorfájás gyötör mostanában esténként, de lehet a rendszertelen táplálkozás is hozzájárul a tünetekhez. Mostanában mellfeszülést is érzékelek, de azt hallottam, hogy ez 1 v 2 hónap múlva elmúlik.
2008. aug. 4. 19:22
 7/8 anonim válasza:
A tabletta a maximális védettséget a 2levél szedésétől nyújtja!
2008. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én mikor rosszul lettem nekem úgy kezdődött h mellfeszülés aztán gyomorfájás,fejfájás,szívpanaszok,magasvérnyomás!Szóval óvatosan!

2008. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!