Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki fogamzásgátlót szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogamzásgátlót szed milyet használ és mennyibe kerül? 19 /L És hogy mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Valamint az is érdekelne hogy tényleg 3-4 ezer forint a vérvétel? Ami ahhoz kell hogy felírják a fogamzásgátlót.

2014. júl. 26. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én Symiciat szedek, három havi adagja 5 ezer forint körül mozog. Nekem nem volt vérvétel, bár évek óta ismer a nőgyógyászom, nála szültem, úgyhogy elmentem hozzá, megvizsgált, megbeszéltünk pár szexuális dolgot és felírta ezt.

Nekem bevált, semmi gondom vele, talán csak annyi, hogy hatalmas a szexuális étvágyam mellette.....:)

2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A párom Jangee-t szed. Eddig semmilyen mellékhatás nem mutatkozott, meg vagyunk vele elégedve. Egy havi adag kétezerpárszáz forint. Hogy mennyibe kerül a vérvétel, nem tudom, de van aki nem csináltat.
2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de azért még jöhet :)
2014. júl. 26. 16:47
 4/13 anonim válasza:

Milyen vérvétel?? Ha volt trombózis a családodban, akkor elküldenek Leiden-mutáció vizsgálatra, az 5000-nél kezdődik.

De a sima vérvétel nem kerül pénzbe...


Nuvaring, 10.000ft

2014. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm kb 6 hónapja iratot magának fogamzásgátlót és azt mondta elküldték vérvételre, hogy olyat tudjanak neki kiírni ami nem okoz hormonális problémákat, de a lényeg hogy 3000 Ft volt.
2014. júl. 26. 16:50
 6/13 A kérdező kommentje:
mármint a vérvétel :)
2014. júl. 26. 16:51
 7/13 anonim válasza:

:D Istenem... Semmiből nem tudják megállapítani, hogy kinek milyet kell felírni, milyen hatással lesz rá. Általános vérvételnél a máj- illetve a vesefunkciót nézik, tehát azt, hogy szedhetsz-e egyáltalán fogamzásgátlót.

Az, hogy mit ír fel, több tényezőtől függ, de a legfontosabb, hogy éppen melyik gyártótól kapott a nőgyógyász prémiumot. A többi szempont a testsúly pl.

2014. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Barátnőd meg gondolom magánorvosnál volt.
2014. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó sokat segítettél

:)

2014. júl. 26. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
kell a vervetel h kizarjak a trombozis hajlamot nekem tavaly 2500 volt
2014. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!