Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha ilyen gondjaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ilyen gondjaim vannak hüvelygyűrűnél? Segítene aki tud?

Figyelt kérdés

Légyszi, válaszoljon aki tud, mert teljesen neki vagyok keseredve. Három napja használok hüvelygyűrűt, és két napja csak bajlódom vele. A problémáim:

1: Úgy érzem, nyomja a végbelem. Bocsi,de ennél jobban nem tudom megfogalmazni. A nagywc szabályosan fáj.

2: Folyamatosan attól félek, hogy ki fog csúszni, mikor wc-n vagyok (és tényleg kijjebb jön, azért is félek ettől).

3: Görcsöl a hasam, és a derekam is fáj. Már vagy 4 fájdalomcsillapító van bennem három óra alatt, és mostanra enyhült kissé a görcs.


A baj az, hogy nem tudom, hogy ez a menzeszem miatt van-e, és esetleg felfáztam, és azért fáj ennyire, és akkor is fájna-e a hasam ilyen szinten, ha a gyűrű nem lenne benn. De ez nem normális dolog, hogy napi szinten kiveszem vagy 5x, mert úgy érzem, hogy nyom. Ez a legfőbb gondom. Amúgy azzal tisztában vagyok, hogy így a hatása semmis, de elsősorban nem a foggátló hatása miatt használom, hanem pont hogy azért, mert minden hónapban annyira görcsölök, hogy majd megpusztulok, és a vérzésem is nagyon erős. Ez kihat a mindennapi életvitelemre is... A doktor azonban ezt ajánlotta. Légyszíves, valaki írjon, mert már nagyon elegem van, nem akarom összekeverni a szervezetem.


2014. júl. 25. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
sziaa, én még nem használtam ilyet, de szerintem ez nem normális, menj vissza az orvosodhoz, és mondd el neki ezt amit itt leírtál :/ Jobbulást! :) 18/L
2014. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!