Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges? Kis megnyugtatásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Kis megnyugtatásra lenne szükégem!

Figyelt kérdés

Most kezdtem dienille fogamzásgátlót szedni. Az első levelet beszedtem, majd a 22. napon lefeküdtem a vőlegényemmel. Nem védekeztünk máshogy, el is élvezett bennem.

Tudom, hogy a gyógyszer a 7 napos szünetben is véd, de az nem baj, hogy nem vártuk meg a 28 napot? (Sokan 1 hónapot írnak biztos védelemre..)A betegtájékoztató szerint már az első naptól véd.

Így mennyi az esélye a teherbeesésnek?


Köszi előre is!


2010. jan. 10. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
46,8225%
2010. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak a Diane 35-öt meg a Femod...-t(férfi vagyok elfelejtettem :D) ismerem de ne nekünk higyj hanem a betegtájékoztatónak.
2010. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző(férfi) ELSŐ naptól ?Azt nem tudom elhinni...Jól olvastad?Amúgy védenie kell ekkor már,sőt ez már a "nem termékeny időszakod" - szóval annyi az esélyed mint bárkinek aki gyógyszert szed.
2010. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem lehetsz terhes, marcsak azert sem, mert a ciklus 14. napjan (menstruacio elso napjatol szamitva) van peteres, a petesejt egy-ket napig eletkepes, a spermiumok 3-4 napig. Kicsit sakkozva az ovulacio es az eletkepesseggel akkor is kb a 18-19. napig lennel megtermekenyitheto (extrem esetektol leszamitva), a gyogyszer persze hatalmas elony. Gyakorlatilag 0%, hogy terhes lennel. Sok boldogsagot a volegenyeddel!
2010. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

00:18

igen, biztosan.Manapság már jónéhány gyógyszer betegtájékoztatójára ezt írják rá


köszi a választ, és a jókívánságot:)

2010. jan. 10. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:

én is dienillét szedek és 100000% hogy védett voltaál már!

Nekem a doki azt mondta, hogy biztonság kedvéért várjam meg az 2 hetet...Na Ti még azt is bőven túlteljesítettétek szóval minden oké!

Minden jót nektek!

2010. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

2. 00:18

Te mekkora h*lye gyökér vagy!!

Ha gyógyszert szed, akkor csak a szünetbe van peteérése! Te nagyonh*lye! Hiányoztál a biosz órákról?? Az ilyenek minek élnek???

2010. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 10:13, a fogamzasgatlo szedesenek elso honapjarol van szo, kesobb valoban igazad van, nem lesz peteerese.

Biologia oran meg betenne, ha nem figyelnek, ugyanis en tatom.

Nyugodtan visszairhatsz, hogy sajnalod a gyerekeket, en inkabb teged, hogy az internet homalyaban eled ki kisebbsegi konfliktusaidat.

Probalnal a szemembe igy beszelni velem, az biztos, hogy meg sem mernel szolalni. Ez csak a velemenyem, es nem vita kezdemenyezese, vagyis a tovabbiakban nyugodtan irhatsz, nem erdekel.

2010. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10.13as :D

Szánalmas vagy... de utálom az ilyen embereket, te jó ég..

2010. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!