Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót, de peteérésem van, és tegnap szeretkeztem a párommal.

2014. júl. 22. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mikor kezdted el szedni a tabit?
2014. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minek sexelsz ha ezt sem tudodod?
2014. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem 100%-os, de kicsi az esély rá..
2014. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, akkor nem
2014. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, akkor nincs peteérésed.

Ha mégis peteérésed van, akkor ott valami becsúszott... bár a gyógyszer így is gátol még, de már nem annyira. Így már esetleg lehetsz terhes, gumi javasolt.

Utólag meg ima.

2014. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendszeresen szedem a fogamzásgátlót.

Egyébként nem hegyi beszédet kértem, hanem segítséget....választ a felmerült problémára.

2014. júl. 22. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja.

Vajon miért nem előre gondolkodtál?

...és még neked áll feljebb.


Nos, rendben.

2 dolgot tehetsz:

- esemény utáni tabletta. MOST RÖGTÖN.

- ima: tetszés szerint.


Ciklus vége után egy héttel, ha nem jön meg a vérzésed, tesztelj.


Amúgy elárulnád, hogy ha tudod, hogy peteérésed van, és nem akarsz terhes lenni, akkor miért szeretkezel a pároddal gumi nélkül?

2014. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma tudtam meg, hogy peteérésem van.

Tegnap szeretkeztünk.

Lehet,hogy nem gondolkodtam előre...de még mindig úgy gondolom, hogy nem kéne a hegyibeszéd.

Elvégre..amikor elmegyek valamilyen orvoshoz, akkor sem azért megyek, hogy az orvos jól megalázzon. Hanem segítséget kérek....és segítséget várok.

Itt is...feltettem egy egyszerű kérdést...egyszerű megoldást vártam, nem azt, hogy engem ócsároljanak. Ha pedig van valami véleményed, akkor nem kötelező válaszolni.

2014. júl. 22. 16:15
 9/11 anonim válasza:

Ha szeded a fogamzásgátlót rendesen, akkor elvileg tökmindegy hogy mikor szexelsz, terhes nem lehetsz.

Gyakorlatilag meg nekem egyik barátnőm gyógyszer mellett lett terhes. Szóval nem 100as ez sem. De manapság mi az?

2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az 5-ös válaszoló nem hegyi beszédet tartott, hanem leírta, amit tudnod kellene.


Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem lehet peteérésed, mert a gyógyszer pont azt blokkolja.


Amúgy ha normálisan szedted a gyógyszert, úgy, ahogy kell, akkor mindegy, mikor szeretkeztél a pároddal, minimális rá az esély, hogy terhes legyél.

Nyilván nem 100 %-os biztonságú a gyógyszer, de még mindig ez az egyik legbiztonságosabb módszer a terhesség elkerülésére.


29/N

2014. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!