Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora fogamzásgátlót szedek, kicsivel több mint egy éve. Lehet ez az oka annak, hogy 5-7 kiló feljött rám?

Figyelt kérdés
Sehogy sem tudom leadni ezt a pár kilót,(diétáztam, stb) nem eszek többet mint egy évvel ezelőtt, de ha esetleg 3-4 kiló le is megy ha nem eszek többet pár abonettnél és egy kis salátánál, rögtön visszajön, amint elkezdek rendesen enni (1500 kalória vagy kevesebb). Nem látványosan változtam, magas vagyok, elfér, minden ruhám amit azelőtt hordtam rám jön, de engem zavar.

2014. júl. 22. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem voltál hajlamos a hízásra, akkor mindenképp ez lehet az oka, változtatni nagyon nem tudsz sajna
2014. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kajapénzen megspórolhatod a fogamzásgátló árát. Térj át a 0 kalóriás diétára. Nyilvánvalóan a bogyókban bőven van annyi, hogy kielégítse napi kalóriaszükségletedet.
2014. júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amiatt, de akkor menj el a dokihoz, és kérj tőle másik gyógyszert.
2014. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fogytam mellette, de mindenki máshogy reagál ezekre a gyógyszerekre. Kérj másikat az orvostól.
2014. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!