Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor beszéljünk a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszéljünk a párommal a védekezés módjáról?

Figyelt kérdés
Idejekorán, amikor még nem aktuális a dolog, hülyén veszi ki magát, ha előhozom a témát, főleg ilyen mélységig. Viszont amikor meg már szó szerint ott tartunk, "lelombozó" még ezt ecsetelni, nem? :D :S
2014. júl. 20. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
18 hetes ultrahang előtt ráértek
2014. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy egy lángész :D
2014. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most ez a ciki, vagy majd közölni hogy babát vársz?

Na látod, nem olyan nehéz, ha párodnak hívod akkor kellene hogy legyen annyi bizalom köztetek hogy ne vegye ki magát hülyén. Később meg az igényeiteket is meg kell beszélni, nemde? Na, menni fog az, szurkolok nagyon!!

2014. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a párom, általánosságban kérdezem, hogy hogy megy ez egy kapcsolatban.
2014. júl. 20. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
"amikor meg már szó szerint ott tartunk".....na, ekkor már régen rossz, ugyanis ilyenkor már alkalmazni kell a védekezést és nem beszélni róla :)
2014. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy ennek a beszélgetésnek külön meghatározott időt kell szabni...
2014. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első alkalommal volt a barátomnál gumi (szerintem minden érett fiúnál/férfinél van), aztán meg közöltem vele, hogy nem szedhetek tabit. Én felajánlottam a pesszáriumot is, de végül a gumi nyert.

Ennek már 3 éve.

2014. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!