Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjem tovább a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem tovább a gyógyszert ennek ellenére is?

Figyelt kérdés
1 hónapig szedtem a lindynette 20-at, amitől jóformán egész hónapban véreztem (nem túl erősen) , meg szex után nagyon. ami a tájékoztató papiron volt, hogy nem tudom milyen fertőzést lehet kapni tőle (nem emlékszem a nevére) azt nekem sikerült is elkapnom. viszont szépen megnőttek tőle a melleim és a bőröm is szép volt tőle. és hát továbbra is szükség lenne rá, de többen javasolták, hogy ne szedjem, meg korai... szerintetek? ha megint elkezdem szedni (kb 2 hónap után) akkor megint lesz tőle minden bajom? (vérzés, fertőzés stb.) vagy az csak azért volt, mert elöször szedtem? (3 hónap múlva vagyok 16) és köszönöm nem kellenek az oltós kommentek, hogy 15 évesen mit szexelek. mert az az én dolgom.
2010. jan. 9. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem tövis vok, hanem rózsa :)) látom, tényleg rádférne egy kis nevelés :)) elk.rvultál, már nincs visszaut. ha igy folytatod, akkor folyton viszketni fog a nunikad. amugy majd holnap jön a többi válaszoló, és röhögés tárgya leszel. figyeld csak meg :)) persze, csak akkor, ha addig nem lesz még törölve a kérdésed.
2010. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

áááá nemár :D

Remélem nem keltettem fel a többieket a röhögésemmel :D Mennyire szánalmas vagy hallod :DDDD

Szüleid mennyire büszkék lehetnek a kis r*banc éretlen KISLÁNYukra :D

2010. jan. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez fix, hogy kamu. De ha netalán, mégis ilyen szánalmas képződmény lennél akkor elmondom, hogy a fogamzásgátló tabletta monogám kapcsolatokra van kitalálva, ugyanis nem véd a fertőzésektől. Neked rohadtul gumival kéne csinálni, mert a végén még elkapsz egy jó kis fertőzést, és nem a hüvely gombára gondolok ami néhány nap alatt kikezelhető, vannak veszélyes betegségek. Én a helyedben elásnám magam, kíváncsi vagyok mikor teszed fel a "terhes vagyok?" kérdést.
2010. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a gyógyszer nem jó neked, nem bírja a szervezeted. Menj vissza a dokihoz és írass vele másikat. Lehet alaposabb kivizsgálásra lesz szükséged, vérvétel meg ilyenek. Ezzel nem lehet játszani csak úgy. A vérzés és a fertőzés elég komoly dolog ahhoz, hogy csak úgy elkezdj szedni egy gyógyszert megint.
2010. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
kis hülye ribanc!!!!
2010. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én is ezt a tabit szedem lassan 3éve, 16 voltam mikor elkezdtem szedni, hát és mit ne mondjak, nekem foláysom lett tőle, gyakran visszatérő gombám, hüvelyszárazság is előjött. kell ennél több? szerdán megyek orvoshoz és megbeszéljük hogy mi legyen, és lehet végleg elhagyom ezt a szar tabit!
2010. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%
Remélem nem csak hüvely nyavajád van, hanem AIDS-es is lettél...
2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A kérdezőnek szerintem nem árt egy-két fertőzés, legalább megtanulja, hogy nem kell k.rvulni és összefeküdni mindenkivel 15 évesen... Még nyugodtan visszamehetnél babázni egy kicsit ehelyett... Biztosan nem foglalkoznak veled eleget a szüleid, de ha már így is van, legalább legyen benned egy kis önbecsülés és állj a talpadra, hogy kitörj ebből a szánalmas életből.
2010. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!