Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjem tovább a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem tovább a gyógyszert ennek ellenére is?

Figyelt kérdés
1 hónapig szedtem a lindynette 20-at, amitől jóformán egész hónapban véreztem (nem túl erősen) , meg szex után nagyon. ami a tájékoztató papiron volt, hogy nem tudom milyen fertőzést lehet kapni tőle (nem emlékszem a nevére) azt nekem sikerült is elkapnom. viszont szépen megnőttek tőle a melleim és a bőröm is szép volt tőle. és hát továbbra is szükség lenne rá, de többen javasolták, hogy ne szedjem, meg korai... szerintetek? ha megint elkezdem szedni (kb 2 hónap után) akkor megint lesz tőle minden bajom? (vérzés, fertőzés stb.) vagy az csak azért volt, mert elöször szedtem? (3 hónap múlva vagyok 16) és köszönöm nem kellenek az oltós kommentek, hogy 15 évesen mit szexelek. mert az az én dolgom.
2010. jan. 9. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a te dolgod. te 15 évesen hülyeség volt belekavarni a hormonjaid közé. még be se állt rendesen a mensid, te már tablettat szedsz? ha ennyire nem jött be, akkor ne szedd tovább. amugy nem tudom, h milyen fertőzésről beszélsz. tabitól nem kapsz fertőzést.
2010. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
* de.
2010. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
benne van a tajekoztatoba h ritkabb esetekben nem tudom milyen fertozes is lehet a mellekhatasa. szo szerint igy.
2010. jan. 9. 00:30
 4/18 anonim ***** válasza:
fertőzést ugy kaphatsz el, h ugy szeded a tabit, és az nem véd a nemi betegségektől. voltál medencén? a tabit ne hagyd abba, mert az jobban belekavar.. menj el orvoshoz, ez csak sima fertőzés. kezelhető.
2010. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hát igazából voltam medencében a 4 pasim közül 2-vel is..

(egyszerre)

és ott k**tuk át az egész éjszakát.. :P

Nagyon jó volt csak hát utána kicsit viszketett ott alul..

Nemtudom mit tegyek :$

2010. jan. 9. 00:37
 6/18 anonim ***** válasza:
ez kamu?? :)) ha nem kamu, akkor ne csodalkozz. amugy meg legalabb ne dicsekedj, h medencében k.rnak 15 évesen.
2010. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem kamu.. kajak igaz!

De most mééééééért vagy ilyen genyóó?

Csak azért mert élvezem az életet? :(

2010. jan. 9. 00:41
 8/18 anonim ***** válasza:
nem vok genyó. de nem tartalak még érettnek erre. ha az lennél, akkor azt irtad volna, h szeretkeztünk. nem azt, h végigk.rtuk az éjszakát, vagy mar h is volt.. ha ennyi mindenkivel voltál már együtt, akkor inkább óvszert használj. a tablettaval kapcs. meg orvoshoz menj el. ne a " tobbiek " véleményére adj. ez az élvezed az életet.. háát.. inkább tanulni kellene még.
2010. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ja, meg ez h egyszerre. most dicsekedni jössz ide?? a helyedben nem tenném. te jo anyam, 15 évesen. ha ez nem kamu, akkor elég szomorú, h nem törődnek veled a szüleid.
2010. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A DÚÚÚRVA APÁD TE ILLATOS RÓZSATÖVIS

K NYÁD BÜDÖS R*ANC :D

2010. jan. 9. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!